Саакашвілі звинуватив Мінінфраструктури у блокуванні

Саакашвілі звинуватив Мінінфраструктури у блокуванні "Відкритого митного простору"

1292
Укрінформ
Голова Одеської облдержадміністрації Михеїл Саакашвілі звинуватив державне підприємство "Адміністрація морських портів України", що підпорядковується Мінінфраструктури України, у припиненні фінансування проекту "Відкритий митний простір", ініційованого Одеською митницею.

Про це Саакашвілі написав на своїй сторінці у Facebook.

"Усупереч запевненням Києва, що ніякого саботажу Одеської митниці немає, Адміністрація портів під висмоктаним із пальця приводом припинила фінансування будівництва "Відкритого митного простору". Якщо фінансування не відновиться протягом тижня, то будівництво не зможе бути закінчено до 5 травня, тобто до відкриття сезону круїзних перевезень, а це означає, що нова митниця не зможе почати функціонувати як мінімум до осені", - зазначив Саакашвілі.

Голова ОДА зауважив, що, "незважаючи на припинення фінансування, частина будівельників відмовилася припиняти будівельні роботи. На відміну від корумпованих посадових осіб у Києві, ці трудівники розуміють, яке значення матиме викорінення корупції для них самих, їх дітей і онуків".

"Я дуже пишаюся тим, що живу з такими людьми в одному місті, і ми всі будуємо, в буквальному сенсі цього слова, нову Україну", - резюмував Саакашвілі.

Як повідомляв Укрінформ, з ініціативи члена команди Саакашвілі - керівника Одеської митниці ДФСУ Юлії Марушевської - на території Одеського морського вокзалу реалізується проект зведення сучасного терміналу "Відкритий митний простір". На виконання робіт, пов'язаних із реконструкцією споруди морвокзалу, Одеською філією ДП "АМПУ", за погодженням із Мінінфраструктури України, виділено 35 мільйонів гривень.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-