Росія відкриває візи іноземним найманцям для терору на Донбасі - 05.04.2016 02:35 — Новини Укрінформ
Росія відкриває візи іноземним найманцям для терору на Донбасі

Росія відкриває візи іноземним найманцям для терору на Донбасі

1139
Ukrinform
Російські спецслужби направляють на Донбас до складу терористичних організацій "ДНР" і "ЛНР" іноземних найманців, відкриваючи їм візи на територію РФ.

Про це повідомляє міжнародне волонтерське співтовариство InformNapalm.

"Мова про лист, який було отримано з закритою листування організації "Союз добровольців Донбасу". Фігурантами даного листа є іноземні найманці, воюючи в бригаді "Привид"", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що розслідування базується на результатах злому українськими хакерами з групи Falcons Flame десятків поштових скриньок ключових фігур, що координують дії бойовиків, російських найманців і військовослужбовців РФ на Донбасі і в Сирії.

Детальніше про операції з організації витоку даних можна прочитати в матеріалі "Чому горить МО РФ - InformNapalm анонсує серію публікацій на основі витоку даних".

Опублікований лист адресований двом одержувачам: перша поштова скринька належить Ользі Кулигіній (псевдонім Ганс Християн), другий одержувач - "Союз добровольців Донбасу". У тілі листа перераховані паспортні дані іноземних громадян Італії, Іспанії, Індії та Фінляндії, які проходять службу в НВФ "Привид" на окупованій території Луганської області. Автор пише, що їм потрібна візова підтримка для "законного перебування на території РФ". Відправник листа - Олексій Марков, заступник командира бригади "Привид", позивний "Добрий".

Як відзначають в "InformNapalm", Ольга Кулигіна називає себе "журналісткою" російського пропагандистського каналу "ANNA-News".

"Є близькою подругою Олександра Бородая та Ігоря Гиркина. Достеменно відомо, що терорист Ігор Безлер в Горлівці влаштовував постановочний розстріл полонених для того, щоб обміняти в української влади Кулигіну на 15 українських полонених, включаючи полковника СБУ. Передбачається, що Кулигіна - співробітниця ФСБ РФ, що працює під прикриттям журналіста", - наголошується в повідомленні.

"InformNapalm" опублікував прізвища, фотографії та скан-копії паспортів кількох іноземців, організованих Росією для війни на Донбасі.

"Четверо з шести фігурантів розслідування є військовими злочинцями. "Союз Добровольців Донбасу" та Ольга Кулигіна особисто надають допомогу в отриманні та продовження віз іноземним найманцям через підрозділи УФМС РФ без їх особистої присутності, що говорить про лобіювання даного процесу з боку спецслужб Росії. Найманці потрапляють на окуповані території України в обхід прикордонної служби РФ, так як де-юре вони знаходяться в Росії. Тут теж простежується лобі російських спецслужб", - підкреслили волонтери-розслідувачі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>