Червоний Хрест досі не пускають до заручників на Донбасі - 11.03.2016 17:38 — Новини Укрінформ
Червоний Хрест досі не пускають до заручників на Донбасі

Червоний Хрест досі не пускають до заручників на Донбасі

744
Ukrinform
Спеціалісти Міжнародного Комітету Червоного Хреста досі не потрапили до військових і цивільних людей, яких бойовики незаконно утримують на непідконтрольній Україні частині Донбасу.

Про це повідомила в Фейсбуці прес-секретар представника України в ТКГ Леоніда Кучми Дарка Оліфер.

"Вкотре українська сторона порушила питання звільнення українських заручників і допуску до них спеціалістів Міжнародного Комітету Червоного Хреста. Представники МКЧХ досі не потрапили до військових і цивільних людей, яких незаконно утримують на непідконтрольній Україні частині Донбасу", - йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що не виправдалися очікування результативності зустрічі міністрів закордонних справ країн Нормандської четвірки 3 березня в Парижі. "За підсумками зустрічі в Парижі ми знову чуємо заклики провести вибори на непідконтрольній Україні частині Донбасу, та ще й у першому півріччі. Але як і раніше немає жорсткої і принципової позиції наших партнерів ні про всеосяжне припинення вогню, ні про виведення з території України незаконних військових формувань і важких видів озброєнь, ні про повернення Києву контролю за українсько-російським кордоном", - заявив Леонід Кучма.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>