В.о. голови Хeрсонської ОДА заявляє про погрози від російських спeцслужб

В.о. голови Хeрсонської ОДА заявляє про погрози від російських спeцслужб

3188
Ukrinform
Представник російських спецслужб зателефонував через Інтернет з Німеччини першому заступникові голови Херсонської облдержадміністрації Валентині Січовій, яка наразі виконує обов'язки голови ОДА, з вимогами і погрозами на її адресу.

Про це Січова поінформувала журналістів у понеділок наприкінці дня після зустрічі в облдержадміністрації з другим секретарем з політичних питань Посольства Великої Британії в Україні Лісою Тамвуд.

"Невідомий чоловік зателефонував мені з Німеччини, і вимагав, щоб я не зустрічалася з кримськими татарами, щоб я вийшла і сказала, що Іслямов (відомий кримськотатарський активіст Ленур Іслямов. - Ред.) такий-сякий. Він запитав мене, чому я спілкуюсь українською мовою. А коли я відповіла, що живу в Україні, він мені сказав, що Херсонщина - це російськомовний регіон. На це я йому заявила, що мені видніше. Закінчилась наша розмова тим, що він мені сказав: "Я думаю, що з такими поглядами вам треба поберегти себе і поберегти ваших близьких", - розповіла Січова.

Вона також повідомила, що після цієї телефонної розмови зв'язалася з управлінням СБУ в Херсонській області, де їй повідомили, що дзвінок був по скайпу з Німеччини.

Як розповіла Січова кореспондентові Укрінформу, дзвінок надійшов на її мобільний телефон. "Цей чоловік і номер мій (мобільного телефону. - Ред.) знав, і був досить обізнаний, де я була, що я робила. І після цієї телефонної розмови на моєму мобільному нічого (про даний дзвінок. - Ред.) не лишилось. Працюють російські спецслужби", - переконана перший заступник голови ОДА.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-