Голова Херсонської облради вірить, що угоди з Кримом не буде

Голова Херсонської облради вірить, що угоди з Кримом не буде

969
Ukrinform
Голова Херсонської обласної ради Андрій Путілов вважає, що контракт на постачання Україною електроенергії до анексованого Росією Криму підписаний не буде.

Про це він заявив на прес-конференції у середу, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ми всі знаємо, що після 1 січня 2016 року, через відсутність контракту на постачання електроенергії, припинено подачу електроенергії до Криму. На сьогодні контракт на подачу електроенергії на територію Криму не підписаний. І я думаю, що він і не буде підписаний", - сказав Путілов.

Як він наголосив, після введення світовою спільнотою санкцій проти Російської Федерації, яка анексувала Крим та розв'язала війну на сході України, "ми не маємо права ні торгувати з окупованими територіями, ні тим більше поставляти туди електроенергію".

Електроенергія з материкової України до Криму поставлялася територією Херсонщини чотирма високовольтними ЛЕП - "Мелітополь-Джанкой" (330 кВ), Каховка-Островська (330 кВ), Каховка-Джанкой (330 кВ) та Каховка-Титан (220 кВ). Електроопори цих ЛЕП на території Херсонщини у 2015 році неодноразово підривались за допомогою вибухових пристроїв або спилювались невідомими особами.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-