Російські фури з Буковини вирушили додому

18.02.2016 10:17 743

Вантажівки з російською реєстрацією, які упродовж шести днів були заблоковані активістами поблизу міжнародного пункту пропуску «Порубне» на Буковині, розблокували, і вони вирушають до РФ.

Як повідомила у Фейсбуці волонтер Галина Єреміца, водії вже сформували колону, їх супроводжуватиме поліція аж до російського кордону.

«Ведмежа» блокада Буковини завершилась: російські фури пропустять через Україну. На 6-ту добу блокади російські фури, що застрягли на пункті пропуску «Порубне», вирушають додому. Їх розблокували і дали дозвіл на транзит через Україну. За інформацією наших джерел, водії вантажівок вже сформували колону, їх супроводжуватиме поліція аж до російського кордону. Таке рішення прийняли сьогодні митники та прикордонники. Нагадаю, раніше активісти, які блокували рух російських вантажівок запевняли, що відпустять фури лише тоді, коли РФ випустить заблоковані нею українські вантажівки», - повідомила Єреміца.

Ведмежа блокада Буковини завершилась: російські фури пропустять через Україну На 6 -ту добу блокади російські фури, що ...

Опубліковано Галиною Еремицею 17 лютого 2016 р.
Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-