Хуг у Донецьку заявив про фальшивих «місцевих мешканців»

16.02.2016 20:18 3700

Керівники незаконних збройних формувань на Донбасі звозять автобусами підставних місцевих мешканців, щоб впливати на спостерігачів ОБСЄ.

Про це заявив заступник голови СММ ОБСЄ Олександр Хуг під час брифінгу у вівторок в Донецьку, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Коли ми збиралися виїжджати із села (Зайцевого - ред.), на дорозі перебувала група цивільних осіб не з цього населеного пункту. Я також бачив Басуріна («заступник командуючого корпусом «міноборони «ДНР» Едуард Басурін - ред.), що ховався у будинку прямо за цими людьми», - сказав Хуг, відповідаючи на запитання представниці «міністерства інформації «ДНР», чому заступник голови СММ поспілкувався з одними місцевими мешканцями і не захотів спілкуватися з іншими.

Хуг також повідомив, що коли група спостерігачів ОБСЄ разом із ним поїхала сьогодні із Зайцевого, Басурін обігнав їх на своєму автомобілі на шляху в Донецьк.

«Ви можете передати Басуріну, що я готовий поспілкуватися з ним безпосередньо, і йому не потрібно автобусами завозити людей, щоб спілкуватися опосередковано», - підкреслив Хуг.

Відповідаючи на уточнююче запитання про те, як спостерігачі дізналися, що це були не місцеві мешканці, Хуг сказав: «Вони дивилися на церкву і шукали вхід до неї».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-