Хуг у Донецьку заявив про фальшивих «місцевих мешканців»

Хуг у Донецьку заявив про фальшивих «місцевих мешканців»

4004
Ukrinform
Керівники незаконних збройних формувань на Донбасі звозять автобусами підставних місцевих мешканців, щоб впливати на спостерігачів ОБСЄ.

Про це заявив заступник голови СММ ОБСЄ Олександр Хуг під час брифінгу у вівторок в Донецьку, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Коли ми збиралися виїжджати із села (Зайцевого - ред.), на дорозі перебувала група цивільних осіб не з цього населеного пункту. Я також бачив Басуріна («заступник командуючого корпусом «міноборони «ДНР» Едуард Басурін - ред.), що ховався у будинку прямо за цими людьми», - сказав Хуг, відповідаючи на запитання представниці «міністерства інформації «ДНР», чому заступник голови СММ поспілкувався з одними місцевими мешканцями і не захотів спілкуватися з іншими.

Хуг також повідомив, що коли група спостерігачів ОБСЄ разом із ним поїхала сьогодні із Зайцевого, Басурін обігнав їх на своєму автомобілі на шляху в Донецьк.

«Ви можете передати Басуріну, що я готовий поспілкуватися з ним безпосередньо, і йому не потрібно автобусами завозити людей, щоб спілкуватися опосередковано», - підкреслив Хуг.

Відповідаючи на уточнююче запитання про те, як спостерігачі дізналися, що це були не місцеві мешканці, Хуг сказав: «Вони дивилися на церкву і шукали вхід до неї».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>