Термін дії перепусток у зону АТО подовжили

Термін дії перепусток у зону АТО подовжили

Укрінформ
СБУ та Держприкордонслужба продовжили термін дії дозволів на перетин лінії зіткнення у Луганській та Донецькій областях.

Про це інформує прес-служба Луганської обласної військово-цивільної адміністрації.

"Службою безпеки України та Державною прикордонною службою України продовжено термін дії дозволів на перетин лінії зіткнення, відновлений 1 січня цього року. Усі громадяни, які вже мають дозволи та не порушували порядок в'їзду на неконтрольовану територію і виїзду з неї, перетинатимуть лінію зіткнення без додаткового переоформлення та подачі заявок протягом поточного року", - йдеться у повідомленні.

Крім того, за умови пред'явлення документів, що посвідчують особу, а іноземцям та особам без громадянства - паспортного документа, або документа, що його замінює, а також внесення даних про таку особу до електронного реєстру, мають право на вільний та безперешкодний перетин лінії зіткнення через БП, КПВВ.

При цьому, перетин лінії зіткнення громадським пасажирським транспортом забороняється, за винятком нерегулярних перевезень для окремих організованих груп людей (біженців, дітей для оздоровлення та відпочинку, тощо), за відповідним дозволом.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-