Морська столиця України готується до туристичного буму

29.01.2016 03:51 3608

Адміністрація Одеського морського торговельного порту отримала повідомлення від міжнародних круїзних компаній про заплановані впродовж цього року 36 суднозаходів із туристами на борту.

Про це повідомили Укрінформу в прес-службі Адміністрації морських портів України.

"Станом на 26 січня адміністрація Одеського порту отримала 36 заявок від круїзних компаній на суднозаходи з морськими туристами. Прибуття лайнерів залежатиме від ситуації в Україні та Одесі на старті сезону - у квітні - травні поточного року. З боку адміністрації порту буде зроблено все для залучення туристів до чорноморського регіону", - зазначили в АМПУ.

Торік Одесу відвідали лише 13 круїзних лайнерів, однак у червні 2016 року в "морській столиці" України планується проведення 48 Генеральної асамблеї Асоціації круїзних портів Середземномор'я («MedCruise»), що може сприяти збільшенню числа суднозаходів.

Нагадаємо: раніше глава Мінінфраструктури України надіслав листа раді директорів Асоціації круїзних портів Середземномор'я, в якому запевнив про підтримку проведення в Одесі 48 Генеральної асамблеї «MedCruise» для обговорення перспектив розвитку круїзів у Середземномор’ї та прилеглих до нього морях.

«MedCruise» створена у 1996 році, під її прапорами виступають більше 70 портів Середземного, Чорного та Червоного морів, Ближньої Атлантики і 35 міжнародних компаній. Одеський порт став членом «MedCruise» у 2008 році.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-