Драгобратська справа: свідків змусили обмовити бійців ПС - адвокат

Драгобратська справа: свідків змусили обмовити бійців ПС - адвокат

Ексклюзив
4733
Укрінформ
Свідків примушували писати свідчення проти бійців «Правого сектору», яких звинувачують в озброєному конфлікті з охоронцями на турбазі в Драгобраті.

Про це  кореспонденту Укрінформу в ексклюзивному коментарі розповів адвокат затриманих бійців  Влад Добош.

"Ми маємо підтвердження від свідків про те, що їх примушували писати свідчення проти затриманих за бійку на Драгобраті бійців «Правого сектору». Зараз захисники бійців готують документи і проситимуть про перегляд справи за нововиявленими обставинами. Коли ми матимемо на руках усі документи, що доводитимуть, що справа була сфальшована, подамо прохання про перегляд", -  уточнив Добош.

Він також повідомив, що годину тому Василь Василинюк «Цвік» вийшов на волю під заставу 55 тисяч гривень.

"Застава  була внесена офіційно через банк.  Двоє інших бійців на псевдо «Бєс» та «Нацик», яких суд 22 січня відпустив під чесне слово депутатів, уже вдома, з рідними. Не змінено запобіжний захід ще двом бійцям – «Хорвату» та «Педро», але вони знаходяться в спецкімнаті в Ужгородській міській лікарні",  - повідомив Добош.

За його словами, у одного з бійців  дуже загноїлася рана на нозі.

"Ми, до речі, подаватимемо скаргу про бездіяльність лікарів, адже хлопцям не було надано належної медичної допомоги, незважаючи на те, що вони цього справді потребували. Треба віддати належне хірургові із 128-ї бригади, він єдиний раз промив рану Петру Угрину «Педро». Це був єдиний раз за три тижні".

У «Хорвата», який разом із Угрином знаходиться в міській лікарні Ужгорода, за словами адвоката Добоша, струс мозку, забої. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-