Справа Чийгоза:  суд відмовив у відводі Поклонської і Ко

Справа Чийгоза: суд відмовив у відводі Поклонської і Ко

Укрінформ
На засідання у справі «26 лютого» в Сімферополі заявлено відвід так званому «прокуророві Криму» Наталії Поклонській і її помічникам.

Про це пише у своєму Твіттері адвокат Микола Полозов.

«Маленький зал суду забитий під зав'язку. Прокурор Поклонська в оточенні охорони. Починається засідання у справі «26 лютого». Прокуророві Поклонській і її підлеглим, які підтримують обвинувачення у справі «26 лютого» заявлено про відвід», - пише Полозов.

За його словами, Поклонська різко відреагувала на цю заяву: «Адвокат Полозов звинувачує мене в отриманні преференцій від російської влади. А від якої влади він їх отримує?». «Ну хто б говорив», - резюмує Полозов.

Як пише далі адвокат у Твіттері, суд відмовився відвести «прокурора» Поклонську та її помічників.

Нагадаємо суть так званої справи «26 лютого»: напередодні окупації Криму російськими військами, в Сімферополі біля стін ВР АРК відбувся багатотисячний мітинг, учасниками якого були, з одного боку, прихильники Меджлісу кримськотатарського народу, що виступав за єдину Україну, з іншого - сепаратистської організації «Русское единство», що виступала за приєднання Криму до РФ. Адвокат Микола Полозов увійшов до команди захисту заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза, який проходить у цій справі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-