Бойовики "ДНР" погрожують підірвати секретні об'єкти в РФ

Бойовики "ДНР" погрожують підірвати секретні об'єкти в РФ

5049
Ukrinform
Бойовики так званого "загону спецпризначення "Троя", які вже півтора тижні сидять заблоковані на своїй базі під Горлівкою, висунули ультиматум ГРУ ГШ РФ, військовослужбовці якого тримають їх в облозі. 

Члени бандформування, половину з яких - громадяни РФ, погрожують висадити в повітря відомих їм секретні об'єкти інфраструктури в Ростовській області в  разі штурму їх бази, інформує сайт співтовариства InformNapalm, волонтерам якого терористи надіслали  інформацію електронною поштою.

"Ми потрапили в облогу ГРУ РФ. І ми знаємо, що керівництво ГРУ і ФСБ читають ваш ресурс. Тому ми пропонуємо вам донести і наш ультиматум адресно і безкомпромісно: Браття з ГРУ, тепер ви вирішили нас роззброювати і зачищати?! Ми маємо в розпорядженні дуже багато даних на секретній флешці, які будуть набагато серйозніші, ніж відома "флешка Дрьомова". Наші дані включають не лише компромат, а й інформацію про секретні об'єкти інфраструктури Ростовської області, військові сховища і склади хімії, ПММ і боєприпасів. Наші люди готові висадити в повітря небезпечні об'єкти у разі, якщо облога загону СпП "Троя" триватиме або наші позиції штурмуватимуться", - йдеться в ультиматумі терористів.

На підтвердження серйозності своїх слів бойовики "Трої" додали таблицю з даними по кількох об'єктах, "які можуть бути знищені у будь-який момент" у разі невиконання їх ультиматуму.

"До листа в редакцію InformNapalm дійсно було додано файл формату *.xls. Ми ретельно перевірили його на можливу наявність вірусів і вивчили вміст файлу. В ньому дійсно знаходилася інформація про небезпечні об'єкти і склади з великими обсягами хлору, ПММ, вибухових речовин... Попередня перевірка інформації показала високу міру її достовірності, але через обмеженість у часових рамках ми додаємо файл до статті для його детальнішого вивчення спеціалістами", - уточнили волонтери співтовариства.

Стосовно облоги військовослужбовцями ГРУ ГШ РФ незаконного військового формування "Троя" в InformNapalm "з високою мірою ймовірності" припускають, що облогу можуть проводити спецпризначенці 346-ї БрСпП ГРУ РФ або 24-ї БрСпП ГРУ РФ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>