У Криму чесні журналісти

У Криму чесні журналісти "на вагу золота" - директор QHA

Укрінформ
Громадянська блокада Криму - яскравий приклад того, що про Крим говорять лише за наявності інформаційного приводу.

Про це під час круглого столу в Укрінформі "Сьогодення і перспективи медійної проблематики у Криму" заявила директор інформаційного агентства QHA, член Меджлісу кримськотатарського народу Гаяна Юксель.

"Про Крим говорять усі за наявності інформаційного приводу - це добре продемонструвала громадянська блокада Криму. Але цього недостатньо - тема Криму в інформаційному медіапросторі України і світу має бути присутня постійно, регулярно", - переконана Юксель.

За її словами, про Крим постійно говорять лише "ті українські медіа, в ефірі яких і раніше регулярно повідомлялося про Крим, або кримські медіа, які покинули Крим і продовжують писати про нього".

Як заявила Юксель, агентство, яким вона керує, - яскравий приклад того, як окупаційна влада позбавлялася українських ЗМІ.

"Наше агентство - приклад того, що зробила окупаційна влада у Криму з тими медійними ресурсами, які багато років працювали на півострові. Протягом 10 років ми здійснювали свою діяльність у Криму, вели мовлення кількома мовами, маючи контент, користувача, але, на жаль, через події у березні 2014 року вимушені були покинути Крим", - розповіла Юксель.

За її словами, у Криму залишилися журналісти, які не зрадили власним поглядам, продовжують інформувати про події у Криму, і "вони на вагу золота".

Як вважає журналістка, для того щоб кримська тематика не зникала з фокусу українських і світових ЗМІ, "журналістам необхідно об'єднатися і діяти консолідовано".

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-