Одеський «Беркут» переформовується у новий підрозділ

Укрінформ
В Одесі пройшла атестація колишніх співробітників спецпідрозділу "Беркут", за результатами якої має бути сформований новий підрозділ.

Про це повідомив керівник ГУ МВС України в Одеській області Петро Луцюк, передає кореспондент Укрінформу.

"Діяльність міліції має бути зрозуміла для усіх людей, з якими ми співпрацюємо. Мені, як нікому, відомо, як складно було в непростій ситуації працівникам міліції, ризикуючи життям і здоров'ям, захищати інших людей", - заявив Луцюк.

Він додав, що правоохоронні органи були втягнуті в діяльність, яка не зовсім співпадає зі встановленими законом завданнями для цієї служби. «Тому ми повинні робити усе для того, щоб відновити авторитет міліції серед населення», - сказав Луцюк.

За його словами, без подібного підрозділу міліція існувати не може. Глава регіональної міліції також відзначив, що рішення працевлаштування колишніх працівників вирішить атестаційна комісія і пообіцяв, що відбір буде чесним і неупередженим.

При підбитті підсумків враховувалися думки громадських і профспілкових організацій, керівництва управління підрозділів внутрішньої безпеки і ветеранських організацій.

"Так склалося, що під час активного протистояння на Майдані бійці одеського "Беркуту" задіяні не були. Тому, я упевнений, що за результатами атестації буде сформовано боєздатний спецпідрозділ, співробітники якого гідні продовжити службу в органах внутрішніх справ", - додав заступник начальника ГУМВС Дмитро Фучеджи.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-