Аеропорт "Херсон" відкрили після реконструкції

Укрінформ
Реконструйований аеропорт "Херсон" відкрили в середу у селі Чорнобаївка Білозерського району області.

Про це повідомляє кореспондент УКРІНФОРМу.

"На даний час зацікавленість у роботі аеропорту "Херсон" виявила російська авіакомпанія UTair. Вони вже приїжджали (до Херсона - Ред.). Дивилися злітну смугу, дивилися умови, які ми сьогодні створили тут. Вони готові вже запускати аеропорт", - сказав на церемонії відкриття аеропорту голова Херсонської ОДА Микола Костяк.

Як повідомляв УКРІНФОРМ, Херсонський аеропорт з 2006 року не приймав літаки і тривалий час був фактично непрацюючим підприємством. Строк дії сертифікату експлуатанта цивільних аеродромів у херсонського аеропорту сплив 1 квітня 2008 року. 4 жовтня 2012 року Херсонська облрада передала майновий комплекс аеропорту своєму комунальному підприємству "Херсонські авіалінії".

У лютому 2013 року "Херсонські авіалінії" отримали свідоцтво Державної авіаційної служби України про реєстрацію херсонського аеродрому. Було виконано великий обсяг будівельно-відновлювальних робіт у приміщенні аеровокзалу, на пероні та злітно-посадковій смузі, а також встановлено обладнання і підготовлено спецтехніку, необхідні для забезпечення авіарейсів. За інформацією ОДА, аеропорт "Херсон" поки що працюватиме у статусі аеродрому.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-