Презентація книги Миколи Тимошика «Українці у Великій Британії»

Презентація книги Миколи Тимошика «Українці у Великій Британії»

Укрінформ

14 травня о 15:00 відбудеться презентація книги Миколи Тимошика «Українці у Великій Британії».

Організатор: БО «Благодійний фонд Надії Вовк «Берегиня».

Учасники: Микола Тимошик - автор книги, модератор; Олег Сербін - генеральний директор Національної бібліотеки України ім. Ярослава Мудрого, доктор наук із соціальних комунікацій, професор; Тарас Боровський - в. о. генерального директора Національної історичної бібліотеки України; Ольга Романюк - директорка Публічної бібліотеки ім. Лесі Українки для дорослих м. Києва.

Питання до обговорення: 

  • Чому українська діаспора є «оком України» в Європі?
  • Особливості української еміграції у Великій Британії.
  • Який досвід української діаспори є цінним для сучасної України?
  • Уроки діаспори у формуванні гуманітарної аури нації (за Ліною Костенко).

Чому це цікаво?

«Українці у Великій Британії» — дослідження історії української діаспори авторства доктора філологічних наук, професора Миколи Тимошика.

На основі архівних матеріалів і бібліотечних фондів Великої Британії автор уперше узагальнює феномен української еміграції в цій країні.

У книзі висвітлено становлення, діяльність і здобутки ключових українських організацій, зокрема Союзу українців у Великій Британії, Спілки української молоді, Української видавничої спілки, Об’єднання бувших вояків українців та інших культурних і громадських об’єднань.

Окрему увагу приділено українській періодиці, радіомовленню та книговиданню — українською та англійською мовами.

Видання поєднує наукову ґрунтовність і доступність викладу, що робить його корисним як для дослідників, так і для широкого кола читачів.

У межах заходу відбудеться церемонія передачі на благодійних засадах частини накладу книги до провідних публічних бібліотек України від імені БО «Благодійний фонд Надії Вовк «Берегиня».

Формат заходу – офлайн (Зала 1).

Журналісти зможуть поставити запитання офлайн (Зала 1).

Прохання до журналістів прибувати за пів години до заходу.

Акредитація представників медіа: anna@ukrinform.com 

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/@UkrinformPressCenter.

Адреса Укрінформу: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16.

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформу можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

Відео:

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-