Оголошення реєстрації на 7-й Всеукраїнський забіг “Шаную воїнів, біжу за Героїв України”

Оголошення реєстрації на 7-й Всеукраїнський забіг “Шаную воїнів, біжу за Героїв України”

Укрінформ
3 липня, 11:00 - пресконференція щодо оголошення реєстрації на 7-й Всеукраїнський забіг в пам'ять про загиблих захисників та захисниць “Шаную воїнів, біжу за Героїв України”.

Організатори: Міністерство у справах ветеранів України, Міністерство молоді та спорту України.

Спікери: Юрій Музика - перший заступник міністра молоді та спорту України; Наталія Калмикова – заступниця міністра оборони України; Фархад Фархадов - заступник міністра у справах ветеранів України; Олег Дурмасенко – засновник забігу, ветеран російсько-української війни; Юлія Хан – директор департаменту молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (КМДА); Наталія Крушинська – майстер спорту, головний тренер з фізкультурно-спортивної реабілітації ГС “Національна рада спортивної реабілітації захисників України”.

Модераторка: Єва Арустамян – заступниця начальника управління, начальник відділу  управління взаємодії з громадськими обʼєднаннями та розвитку ветеранського руху департаменту громадянської ідентичності Мінветеранів.

Питання до обговорення: 

  • Про Всеукраїнський забіг в пам'ять про загиблих захисників та захисниць “Шаную воїнів, біжу за Героїв України”.
  • Маршрут цьогорічного забігу.
  • В яких регіонах можна буде долучитися до всеукраїнського заходу?
  • Як долучитися до забігу в інших країнах?
  • Де зареєструватися для участі?

Довідково. Організаторами забігу виступили: Міністерство у справах ветеранів України у співпраці з Міністерством молоді та спорту України, Київською міською військовою адміністрацією, ГО "Славетні епохи України" за участі обласних військових адміністрацій та інших ЦОВВ, Всеукраїнського центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”, Національного музею Революції Гідності, ГС “Національна рада спортивної реабілітації захисників України”, ГО "Незламні Матері України", ГО “Асоціація медиків Революції Гідності”, ВГО “Легіон АТО”, ГС “Труханів острів”.

Формат заходу – офлайн (Зала 1).

Журналісти зможуть поставити питання офлайн (Зала 1).

Прохання до журналістів прибувати за пів години до заходу.

Акредитація представників ЗМІ - за посиланням.

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/UkrinformTV.

Адреса Укрінформу: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16.

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Під час демонстрації ролика в ході прямого ефіру необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

 Підсумкові матеріали:

Стартувала реєстрація на щорічний забіг “Шаную воїнів, біжу за героїв України”

В Україні стартувала реєстрації на сьомий забіг в пам'ять про загиблих захисників та захисниць “Шаную воїнів, біжу за героїв України”.

Про початок реєстрації на забіг оголосили під час пресконференції в Укрінформі.

"Цього року реєстрація відбувається централізовано, онлайн. На цей забіг також можуть зареєструватися за кордоном. Ми у співпраці з МЗС розіслали посилання на посольства, які поширюють його, щоб була можливість долучитися як українцям, які перебувають в інших державах, так і іноземцям", - сказав заступник міністра у справах ветеранів Фархад Фархадов.

Він зазначив, що цей забіг є не тільки документальною реалізацією державної політики вшанування пам'яті, а й практичною її реалізацією. За його словами, забіг направлений на висловлення вдячності родинам загиблих, на фізкультурно-спортивну реабілітацію, на популяризацію серед ветеранів війни та військовослужбовців спорту, патріотичне виховання української молоді.

Заступниця міністра оборони Наталія Калмикова зауважила, що цього року до заходу долучаться військовослужбовці з різних підрозділів ЗСУ.

Вона наголосила, що з кожним роком забіг поширюється на інші держави, в різних країнах люди долучаються до цього заходу. "Це є важливим інструментом поширення ідеї необхідності підтримки України для політики інших країн", - сказала Калмикова.

Реєстрація триватиме з 3 липня до 13 серпня.

Проведення патріотичного забігу заплановане на суботу, 31 серпня. Кожен учасник має пробігти обрану ним дистанцію (2 км, 5 км або 10 км) із закріпленим на футболці іменем знайомої або незнайомої людини, яка віддала життя в боротьбі за територіальну цілісність України у період з 2014 по 2024 роки та поділитися життєписом Героя з тегами #БіжуЗаГероя2024 та #забіг2024 у соціальних мережах.

Зареєструватися на забіг можна за посиланням.

Як повідомлялося, перший забіг «Шаную воїнів, біжу за героїв України» пройшов у 2018 році. Ініціаторами забігу стали Олег Дурмасенко, Таїсія Братасюк і Дмитро Примаченко.

У 2021 році забіг стартував на Майдані Незалежності та пройшов Хрещатиком. Вже у 2021 році головною вулицею Києва та іншими центральними вулицями всіх областей України пробігли майже тисяча осіб.

У 2022 році захід набув міжнародної підтримки. За наших героїв бігли в США, Фінляндії, Грузії, Канаді тощо. Вже у 2022 році до заходу долучилося більш як 7 тисяч осіб.

У 2023 році на забіг зареєструвалося 6341 учасник, пів тисячі з яких - за кордоном.

Відео:

 Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-