Оголошення конкурсного добору на посаду виконавчого директора УКФ

Оголошення конкурсного добору на посаду виконавчого директора УКФ

Укрінформ
18 червня,12:30 - брифінг  на тему: «Оголошення конкурсного добору на посаду виконавчого директора УКФ».

Організатори: Український культурний фонд у партнерстві з Міністерством культури та інформаційної політики України.

Спікери: Ростислав Карандєєв - т.в.о. міністра культури та інформаційної політики України; Наталія Кривда - голова Наглядової ради УКФ; Богдан Логвиненко - член Наглядової ради УКФ;  Богдана Півненко - членкиня Наглядової ради УКФ; Юрій Савчук - член Наглядової ради УКФ.

Чому це важливо?

Під час брифінгу буде оголошено про старт конкурсного добору на посаду виконавчого директора Українського культурного фонду, спікери роз'яснять вимоги до потенційних кандидатів та кандидаток й критерії добору, а також терміни проведення конкурсу.

Довідково. Наглядова рада УКФ – це один з органів управління, який здійснює низку функцій, передбачених ЗУ «Про Український культурний фонд» та Положенням про Український культурний фонд. До складу Наглядової ради входять дев’ятеро осіб: двох визначає президент, двох – Міністерство культури та інформаційної політики України. По два представники від закладів культури та громадських об’єднань обирають шляхом відкритого рейтингового інтернет-голосування. Голову Наглядової ради (голову Фонду) висувають на посаду окремо інші вісім членів і затверджують наказом МКІП. Строк повноважень членів Наглядової ради становить три роки.

Український культурний фонд (УКФ) – державний оператор розвитку культури та креативних індустрій України. Інституція заснована у 2017 році на підставі відповідного Закону України «Про

Український культурний фонд». Підтримка індивідуальних, національних та міжнародних культурно-мистецьких проєктів здійснюється на конкурсних засадах в межах семи секторів: аудіальне мистецтво, візуальне мистецтво, аудіовізуальне мистецтво, культурна спадщина, літературна справа, перформативне та сценічне мистецтво, культурна та креативні індустрії. Упродовж семи років своєї діяльності УКФ профінансував 2717 культурно-мистецьких проєктів. Сума інвестованих коштів у них становить понад 1,6 млрд грн, а кількість охопленої Фондом аудиторії – 53 млн осіб.

Формат заходу – офлайн (Зала 1).

Журналісти зможуть поставити питання офлайн (Зала 1).

Прохання до журналістів прибувати за пів години до заходу.

Акредитація представників ЗМІ: press@ucf.in.ua.

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/UkrinformTV.

Адреса Укрінформу: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16.

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Під час демонстрації ролика в ході прямого ефіру необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

Підсумкові матеріали:

Українському культурному фонду потрібна людина, яка вміє здійснювати фандрейзинг - стартував конкурсний добір на посаду виконавчого директора УКФ

Оголошено старт конкурсного добору на посаду виконавчого директора Українського культурного фонду.

Про це йшлося під час брифінгу в Укрінформі.

"Наглядова рада за погодженням міністерства оголосила конкурсний відбір на посаду виконавчого директора УКФ. Він пройде повністю у відповідності з тією регламентною процедурою, яка виписана законом і яка передбачена внутрішніми документами УКФ. За результатами цього конкурсного добору Міністерством буде прийнято рішення про призначення керівника, саме тої особи, тої кандидатури, яка знайде підтримку в голосах членів Наглядової ради УКФ", - сказав т. в. о. міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв.

Він наголосив, що рівень довіри до УКФ має бути настільки значимим та потужним, щоб міжнародні донори могли довірити свої ресурси інституції.

Голова Наглядової ради УКФ Наталія Кривда зазначила, що впродовж 30 днів кандидати на посаду виконавчого директора УКФ можуть подати свої документи, і далі вже Наглядова рада буде здійснювати відбір.

"Я би закликала всіх колег подаватися на посаду виконавчого директора УКФ. Якщо ми хочемо змін, ми маємо до них долучатися...Оця спільна дія, об'єднання зусиль, синергія приводять до результату", - сказала Кривда.

За її словами, УКФ потрібна людина не тільки з чіткою візією розвитку, а й з умінням робити це якісно та з повагою до колег. "Ми додали вимогу щодо вміння здійснювати фандрейзинг. В ситуації обмежених бюджетів це дуже важливо - вміння залучати кошти від тих гравців на ринку, які не співпрацювали раніше з УКФ", - додала голова Наглядової ради УКФ.

Документи на участь у доборі можна подати до 17 липня 2024 року.

Зокрема, претендент на посаду виконавчого директора УКФ повинен мати: вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче спеціаліста/ магістра; досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності у релевантній сфері не менше трьох років; вільне володіння державною мовою та іноземною мовою на рівні не нижче B2 (однією з офіційних мов Ради Європи).

Детальніше з правилами конкурсного добору можна ознайомитися за посиланням.

Український культурний фонд - це державна установа, створена у 2017 році на підставі відповідного Закону України, з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір.

Як повідомляв Укрінформ, у квітні 2021 року під час фінального етапу конкурсу Наглядова рада Українського культурного фонду обрала виконавчим директором УКФ Владислава Берковського.

У червні 2024 року Берковський завершив свою каденцію на посаді виконавчого директора Українського культурного фонду.

Відео: 

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-