Презентація звіту дослідження «Безпекові потреби ОГС, активістів, волонтерів, правозахисників України у 2024 році»

Презентація звіту дослідження «Безпекові потреби ОГС, активістів, волонтерів, правозахисників України у 2024 році»

Укрінформ

18 червня о 12:00 відбудеться презентація результатів опитування «Безпекові потреби ОГС, активістів, волонтерів, правозахисників України у 2024 році».

Організатори: Центр демократії та верховенства права за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.

Спікери/-ки: представники/-ці ОГС, правозахисники/-ці; громадські активісти/-ки, волонтери/-ки; донори та партнери ОГС;

Модератор: Олександра Мельник - менеджерка проєктів ЦЕДЕМ.

Під час презентації ви дізнаєтесь:

  • про актуальні безпекові потреби та виклики для громадянського суспільства;
  • про рівень обізнаності та готовності ОГС протистояти безпековим загрозам;
  • про найбільш серйозні загрози та вразливості для неприбуткових організацій;

Результати опитування дають змогу виявити пріоритетні напрями для втручання та сформувати доказову базу для вироблення практичних рекомендацій і адвокації необхідних змін. Це дослідження також є важливим кроком до посилення солідарності та взаємопідтримки всередині сектору неприбуткових організацій.

Чому це важливо? 

Українські організації громадянського суспільства, особливо ті, що працюють у сфері захисту прав людини, стикаються з різноманітними викликами та загрозами – від фізичних до цифрових, від юридичних до комунікаційних. Посилення безпеки та стійкості цих організацій є необхідністю для їхньої ефективної роботи та відповіді на потреби українського громадянського суспільства.

Саме з цією метою ЦЕДЕМ у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства» провів кількісно-якісне опитування щодо безпекових потреб організацій громадянського суспільства, активістів, волонтерів, правозахисників та документувальників воєнних злочинів. Опитування тривало з 26 лютого по 31 березня 2024 року.

Формат заходу – офлайн (Зала 2).

Журналісти зможуть поставити питання офлайн (Зала 2).

Прохання до журналістів прибувати за пів години до заходу.

Акредитація представників ЗМІ: anna@ukrinform.com.

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/UkrinformTV.

Адреса Укрінформу: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16.

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Під час демонстрації ролика в ході прямого ефіру необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

Відео:

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-