Відкриття художньої виставки «Намалюй мені вірш» Ліни Костенко

Відкриття художньої виставки «Намалюй мені вірш» Ліни Костенко

Укрінформ

6 червня о 12:00 відбудеться пресконференція на тему: «Українські художники малюють вірші Ліни Костенко».

Організатор: Art Fine Nation.

Учасники: Ванда Орлова - засновниця Art Fine Nation та організатор Проєкту «Намалюй мені вірш», модераторка; Ірина Дробот - директорка Музею театрального, музичного та кіномистецтва України; Ірина Кириченко – завідувачка Музею Марії Заньковецької; Сергій Комісаров – співкуратор виставки.

Коротко. Художня виставка картин «Намалюй мені вірш» Ліни Костенко є одним з етапів довготривалого художнього змагання серед українських митців Арт Батл Челендж «Намалюй мені вірш». Завдяки талановитим українським художникам глядачі зможуть "побачити" поезію, що оживає на полотнах. Експозиція буде працювати у Музеї Марії Заньковецької у Києві.

Довідково. Концепція Арт Батл Челендж "Намалюй мені вірш" є інноваційним форматом художнього змагання, що поєднує сучасне українське мистецтво та поезію. У цьому унікальному заході художники змагаються, малюючи картини на вірші Ліни Костенко протягом обмеженого часу (картина за 10 днів). Вони не лише створюють свої картини, але й роблять це під наглядом глядачів, які мають можливість переглядати щоденні відеозвіти про процес створення малюнків. Майже одночасно, по всьому світу, куди розкидала війна українських митців, пишуться на полотнах вірші Ліни Костенко. Одна з головних цілей цього проєкту  - об’єднання українських митців в єдину потужну артспільноту, яка здатна презентувати мистецьку Україну та відкрити глибину поетичної та художньої української душі.

Формат заходу – офлайн (Зала 2).

Журналісти зможуть поставити питання офлайн (Зала 2).

Прохання до журналістів прибувати за пів години до заходу.

Акредитація представників ЗМІ: anna@ukrinform.com.

Акредитація триватиме до 10:00 06 червня 2024 р, для підтвердження необхідно вказати ім’я, прізвище, назву видання.

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/UkrinformTV.

Адреса Укрінформу: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16.

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Під час демонстрації ролика в ході прямого ефіру необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

Відео:

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-