Оголошення відбору на курси англійської мови для державних службовців і посадових осіб ОМС

Оголошення відбору на курси англійської мови для державних службовців і посадових осіб ОМС

Укрінформ
28 березня, 10:00 - презентація курсів англійської мови для державних службовців і посадових осіб органів місцевого самоврядування та оголошення відбору на курси. 

Організатор: Проєкт USAID «ГОВЕРЛА».

Учасники: Валерія Іонан - заступниця міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції; Наталія Алюшина - голова Національного агентства України з питань державної служби; Ігор Санжаровський - в.о. заступника керівника Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»; Ігор Коменго - директор ГО «ГОУЛОКАЛ»; представник Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України (TBC).

Коротко. Під час заходу відбудеться презентація курсів англійської мови для державних службовців і посадових осіб органів місцевого самоврядування та оголошення відбору на курси. Курси англійської мови проводитимуться ГО «ГОУЛОКАЛ» у співпраці з Британською Радою в Україні за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» та національної програми популяризації англійської як мови міжнародного спілкування в Україні, створеної з ініціативи Президента України Future Perfect.

 Довідково. Проєкт «Підвищення ефективності роботи й підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА») сприяє Уряду України у просуванні та здійсненні реформи децентралізації шляхом підтримки органів місцевого самоврядування, які повинні стати більш спроможними, підзвітними перед громадянами та такими, які здатні ефективно надавати послуги.

Три цілі Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»: Ціль 1: Забезпечення дедалі більшої інституціоналізації та ефективності системи місцевого самоврядування в Україні. Ціль 2: Сприяння більш самодостатньому регіональному управлінню. Ціль 3: Створення механізмів, що допоможуть громадянам відігравати дедалі більшу роль у місцевому самоврядуванні.

Формат заходу – офлайн (Зала 1).

Журналісти зможуть поставити питання офлайн (Зала 1).

Прохання до журналістів прибувати за пів години до заходу.

Акредитація представників ЗМІ: anna@ukrinform.com.

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/@UkrinformTV.

Адреса Укрінформу: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16.

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Під час демонстрації ролика в ході прямого ефіру необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

Читайте Пресцентр Укрінформу в Telegram.

Підсумкові матеріали:

У Києві презентували курси англійської мови для держслужбовців

Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» оголосив відбір на курси вивчення англійської мови для державних службовців та посадовців органів місцевого самоврядування.

Про це повідомили представники організації під час пресконференції в Укрінформі.

“Доволі часто від органів місцевого самоврядування вимагають знання англійської мови. Тож наша ініціатива спрямована на те, щоб задовольнити цю потребу та допомогти особам оволодіти відповідними знаннями для підвищення офіційного рівня діяльності”, - сказав в.о. заступника керівника проєкту USAID «ГОВЕРЛА» Ігор Санжаровський.

За інформацією голови Національного агентства з питань державної служби Наталії Алюшиної, наразі показник попиту охочих держслужбовців та посадовців ОМС до підвищення кваліфікації у вивченні англійської мови зріс до 20 тисяч осіб.

Планується, що навчання буде направлене на покращення мовних навичок англійської мови від рівня А1 до В1. Воно включатиме живі групові онлайн-зустрічі, які відбуватимуться в інтернаціональних міксованих командах, а також онлайн-вправи зі своєчасним фідбеком.

“Навчання буде проводитись за методикою flipped classroom, яка дає гнучкість процесу та можливість виконувати завдання у будь-який зручний час. За результатами успішності навчання особи будуть отримувати сертифікати”, - повідомила представниця Британської ради в Україні Інна Олянич.

Кількість учасників, які зможуть доєднатись до вивчення, - обмежена до 2000 осіб. Тож відбуватиметься відбір за релевантними областями і посадами, які дійсно потребують знання англійської мови та будуть впроваджувати це на практиці відразу.

Реєстрація на курс триватиме до 30 квітня 2024 року, а навчання розпочнеться вже 20 травня.

Як повідомлялось, програма Future Perfect та громадська організація ENGin запускають проєкт розмовної англійської ENGinGov, що допоможе підвищити навички серед молодих публічних службовців через спілкування з англомовними співрозмовниками з різних держав.

Відео:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-