Звернення колективу Київського пологового будинку №2 до КМДА з проханням призначити директором Сергія Сальнікова

Звернення колективу Київського пологового будинку №2 до КМДА з проханням призначити директором Сергія Сальнікова

Укрінформ
26 березня, 15:00 - пресконференція на тему: «Звернення колективу Київського пологового будинку №2 до КМДА з проханням призначити директором Сергія Сальнікова».

Організатори: Колектив пологового будинку №2 м. Києва. 

Учасники: Сергій Сальніков - лікар акушер-гінеколог, директор пологового будинку 2021-2024 роки; Олена Гузієнко - заступник директора з медичної частини; Оксана Бичек - лікар акушер-гінеколог; Віталія Воробей - завідувачка відділення; Оксана Глушко - завідувачка відділення патології вагітності та медицини плода; Володимир Горобей - лікар акушер-гінеколог; Сергій Кубанський - голова ради медиків столиці; Марта Панченко - представниця БФ "ЯМаріуполь"; Юлія Лущинська - співачка, блогерка, молода мама.

Модераторка: Тетяна Шинкарук  -  голова профспілки, акушер-гінеколог.

Чому це важливо? 

Як зазначають організатори, у 2021 році Сергій Сальніков  був призначений на посаду директора КНП «КМПБ 2».

За його керівництва пологовий будинок став одним із найкращих у місті, лідером за багатьма медичними показниками якості та безпеки у наданні медичної допомоги, отримавши заслужене визнання серед пацієнтів та їх родин, досягнувши високих результатів у забезпеченні якісної та кваліфікованої медичної допомоги.

 З метою забезпечення стабільності та надійності роботи полового будинку, його колектив звертається до Київської міської державної адміністрації з проханням повторно призначити директором Київського міського пологового будинку №2 Сергія Сальнікова.

Формат заходу – офлайн (Зала 2).

Журналісти зможуть поставити питання офлайн (Зала 2).

Прохання до журналістів прибувати за пів години до заходу.

Акредитація представників ЗМІ: anna@ukrinform.com.

Акредитація триватиме до 14:00 26 березня 2024 року, для підтвердження необхідно вказати ім’я, прізвище, назву видання.

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/@UkrinformTV.

Адреса Укрінформу: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16.

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Під час демонстрації ролика в ході прямого ефіру необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

Читайте Пресцентр Укрінформу в Telegram.

Підсумкові матеріали:

Колектив Київського пологового будинку №2 виступив на підтримку звільненого з посади директора Сергія Сальнікова

Колектив Київського пологового будинку №2 закликає залишити на посаді директора медзакладу Сергія Сальнікова, звільненого після закінчення терміну контракту.

Про це на пресконференції в Укрінформі сказала голова профспілки пологового будинку №2 акушер-гінеколог Тетяна Шинкарук.

"Директор пологового будинку Сергій Сальніков у 2021 році переміг в конкурсі на посаду. Своє бачення стратегії він повністю втілив, незважаючи на надзвичайні ситуації, такі як пандемія і період повномасштабного вторгнення. Медзаклад під час наступу російських окупантів на Київ надавав спеціалізовану медичну допомогу як цивільним, так і військовим. Замість того, щоб продовжити роботу після завершення контракту нашому очільнику Сергію Сальникову, 22 березня його звільнено", - сказала Шинкарук.

За її словами, у департаменті охорони здоровʼя КМДА не вказали причини, чому з Сальніковим не продовжили контракт.

Натомість, сказала Шинкарук, "незрозуміло яким чином за день до цього призначений директор знав, що буде така вакансія, хоч вона не була оголошена, і подав свою декларацію як директор Київського міського полового будинку №2; конкурсу (на посаду) не було". За її словами, новопризначений керівник Олександр Забудський не має достатнього досвіду управління медзакладом. Водночас, на її переконання, у самому медзакладі є щонайменше 14 осіб, які могли б претендувати на посаду директора.

Завідувачка відділення медзакладу Віталія Воробей стверджує, що у нового керівника немає стратегічного плану розвитку медзакладу, бачення виходу з кризових ситуацій тощо.

Учасники пресконференції зазначали, що Київський міський пологовий будинок №2 під керівництвом Сальнікова став одним з найкращих медзакладів столиці, за показниками перевершує більшість пологових будинків Києва. Також зазначалося, що з іншими керівниками пологових будинків столиці контракти продовжено.

Шинкарук заявила, що колектив медзакладу вирішив звертатися у департамент охорони здоровʼя КМДА, до міського голови, в Офіс Президента та до профспілкових організацій з проханням урахувати думку колективу при призначенні керівника медзакладу.

Водночас у відділі управління персоналом департаменту охорони здоров'я КМДА Укрінформу повідомили, що в умовах воєнного стану, запровадженого після повномасштабного вторгнення РФ 24 лютого 2022 року, згідно з законодавством конкурси на заміщення вакантної посади директора медичного закладу не проводяться.

"За два місяці, а саме 15 січня 2024 року, Сальнікова було офіційно повідомлено належним чином на адресу закладу, що у зв’язку з закінченням терміну дії контракту його буде звільнено з посади директора 22 березня 2024 р.", - заявили в департаменті.

У відділі управління персоналом ДОЗ КМДА наголосили, що жодних порушень трудового законодавства в цьому випадку немає.

Відео: 

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-