Україна на передовій в боротьбі з «імперією зла», де також вирішується доля народів Кавказу

Україна на передовій в боротьбі з «імперією зла», де також вирішується доля народів Кавказу

Укрінформ
26 березня, 12:30 - пресконференція на тему: «Україна на передовій лінії в боротьбі з «імперією зла», де також вирішується доля народів Кавказу».

Організатори: Всеукраїнський конгрес народів Дагестану, Асамблея народів Кавказу.

Учасники: Руслан Кутаєв - президент Асамблеї народів Кавказу; Юрій Скрипаль - президент Всеукраїнської спілки бойових єдиноборств та силових структур; Ельшад Ібрагімов - голова Ради азербайджанців України; Артур Іспіров - керівник Спілки християн Кавказу; Міро Ванадзе - президент «Міжнародної асамблеї грузинського народу»; Ахмад Ахмедов - президент Всесвітнього конгресу народів Дагестану; Олексій Гончаренко - народний депутат України; Ігор Лоссовський - заступник голови Державної служби України з етнополітики та свободи совісті.

Формат заходу – офлайн (Зала 2).

Журналісти зможуть поставити питання офлайн (Зала 2).

Прохання до журналістів прибувати за пів години до заходу.

Акредитація представників ЗМІ: anna@ukrinform.com.

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/@UkrinformTV.

Адреса Укрінформу: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16.

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Під час демонстрації ролика в ході прямого ефіру необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

Читайте Пресцентр Укрінформу в Telegram.

Підсумкові матеріали:

Асамблея народів Кавказу закликала до активнішої підтримки України

Асамблея народів Кавказу закликала народи Кавказу до активнішої військової, фінансової та волонтерської підтримки Україні у війні проти Росії, оскільки перемога України - це єдиний шлях до їхньої власної свободи.

Відповідну резолюцію учасників конференції оприлюднив президент Асамблеї народів Кавказу Руслан Кутаєв на пресконференції в Укрінформі на тему: «Україна на передовій лінії в боротьбі з «імперією зла», де також вирішується доля народів Кавказу».

«Ми усвідомлюємо, що боротьба в Україні ведеться не лише за свободу України і Європи, а й за свободу народів Кавказу… Ми закликаємо представників народів Кавказу взяти більш активну участь у війні на боці України проти Росії та у волонтерській роботі, надавати фінансову та організаційну підтримку Україні», - зазначив Кутаєв.

Учасники конференції також ухвалили звернення до народів США і Європи із закликом підтримати Україну в її боротьбі проти російської агресії.

Президент Всеукраїнського конгресу народів Дагестану Ахмад Ахмедов у своєму виступі зазначив, що сьогодні представники народів Кавказу - дагестанці, інгуші, чеченці, кабардинці, черкеси, грузини, вірмени, азербайджанці - зі зброєю в руках стали на захист України, усвідомлюючи, що їхня свобода і незалежність напряму пов’язані з перемогою України.

«Надто високу ціну заплатили наші бойові товариші, які віддали своє життя і здоров’я у війні проти Росії, щоб сьогодні зупинятися. Ми зупинимося лише тоді, коли Україна здобуде перемогу, відбудеться дефедералізація Росії і деокупація наших земель», - сказав Ахмедов.

Генеральний представник Чеченської Республіки Ічкерія в Україні Ахмад Альвієв запевнив, що представництво уряду відкрите до конструктивних контактів громадських, урядових та неурядових організацій у всіх починаннях, "особливо спрямованих на поразку нашого спільного сьогодні ворога – кремлівського режиму».

Народний депутат України Олексій Гончаренко своєю чергою привітав представників Асамблеї народів Кавказу від імені міжфракційного об’єднання Верховної Ради «За вільний Кавказ» і заявив, що дуже радий бачити усіх їх разом.

«Об’єднання - це те, що потрібно, бо будь-яка імперія живе за принципом «розділяй і володарюй», і російська імперія нічим не відрізняється. Це завжди була їхня політика – розділити народи Кавказу зсередини, створити якесь протистояння… Щоб розділити кавказців і України Росія зараз теж докладає великих зусиль, бо вона чітко розуміє, що коли ми всі об’єднаємося, вона не має шансів», - зазначив Гончаренко.

Він подякував організаціям, які намагаються сьогодні об’єднати всіх навколо одного головного завдання - перемоги України, яка відкриє шлях до вільного Кавказу.

«Без перемоги України сьогодні, на жаль, цього шляху немає», - констатував народний депутат.

Як повідомлялося, лідер Ічкерії Ахмед Закаєв заявляв, що російська імперія створювалася і розширювалася лише шляхом загарбницьких воєн, позбутися цього всесвітнього зла можна лише шляхом її виключно цивілізованого «розчленування».

Відео:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-