Підсумки роботи Держпродспоживслужби за 2023 рік

Підсумки роботи Держпродспоживслужби за 2023 рік

Укрінформ
27 лютого, 11:00 - публічний звіт голови Держпродспоживслужби Сергія Ткачука про підсумки роботи Держпродспоживслужби за 2023 рік.

Організатор: Державна служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Спікер: Сергій Ткачук - голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Додаткова інформація за тел.: (044) 279-47-61, e-mail: press@dpss.gov.ua (Оксана Гуменюк).

Формат заходу – офлайн (Зала 2).

Журналісти зможуть поставити питання офлайн (Зала 2).

Прохання до журналістів прибувати за пів години до заходу.

Акредитація триватиме до 12:00 26 лютого за посиланням.

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/@UkrinformTV

Адреса Укрінформу: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16.

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Під час демонстрації ролика в ході прямого ефіру необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

Читайте Пресцентр Укрінформу в Telegram.

Підсумкові матеріали:

На Каховській ГЕС критичних загроз встановлено не було - Держпродспоживслужба

Ризиків погіршення епізоотичної ситуації внаслідок руйнування греблі Каховської ГЕС протягом 2023 року не спостерігалося.

Про це в Укрінформі під час підбиття підсумків роботи за 2023 рік повідомив голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Сергій Ткачук.

“Держпродспоживслужба була залучена до ліквідації наслідків підриву Каховської ГЕС в частині дослідження огляду худобомогильників, питної води тощо. Критичних загроз встановлено не було і протиепізоотичну ситуацію з мором риби і оглядом худобомогильників теж. На щастя, вдалося уникнути найгірших можливих наслідків”, - зазначив Ткачук.

За його словами, було прийнято рішення щодо заборони реалізації на агропромислових ринках риби та морепродуктів, отриманих з Дніпропетровської, Запорізької, Миколаївської, Одеської та Херсонської областей. А також посилено контроль за безпечністю та якістю харчових продуктів тваринного походження, зокрема домашнього виробництва, на агропродовольчих ринках в усіх регіонах України.

Із моменту настання надзвичайної ситуації та до цього часу спалахів інфекційних хвороб тварин не реєструвалося. Епізоотична ситуація перебувала під постійним контролем територіальних органів Держпродспоживслужби.

Як повідомлялося, російські окупаційні війська вночі 6 червня 2023 року підірвали греблю Каховської гідроелектростанції. Кабінет Міністрів та ООН попередньо оцінюють розмір збитків від підриву ГЕС у понад 11 млрд доларів. Найбільшої прямої шкоди завдано енергетичному і житловому секторам.

Відео:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-