Презентація першого в Україні Head Set-тренінгу з використанням VR

Презентація першого в Україні Head Set-тренінгу з використанням VR

Укрінформ
29 лютого, 12:00 - презентація першого в Україні Head Set-тренінгу з використанням VR.

Організатори: Медіацентр Україна – Укрінформ.

Спікери: Катерина Сергацкова - співзасновниця, виконавча директорка Фонду 2402; Антон Скиба - експерт Фонду 2402, тренер з оцінки ризиків; Кейт Паркінсон - співзасновниця та CEO Head Set, лауреат премії “Жінки в інноваціях” (онлайн). 

До участі запрошені: керівники медіа, редактори та журналісти, документалісти, представники некомерційних організацій, які працюють у зонах бойових дій. 

Чому це цікаво?

Фонд 2402 запустить унікальну програму тренінгів з безпеки для всіх, хто живе і працює в умовах війни. Занурення у реальну стресову ситуацію дозволить учасникам пережити аналогічний досвід, не наражаючи себе на небезпеку.

Практичні навчання будуть зосереджені на загрозах, ризиках та безпекових випадках, типових для тих, працює у зоні воєнних дій і прифронтових областях. Це - журналісти, представники гуманітарних організацій, документатори воєнних злочинів, правозахисники та волонтери.

VR-сценарії розроблялися партнерами Фонду 2402 – британською компанією Headset Immersive і сертифікованими фахівцями з безпеки, екстреної медичної та першої психологічної допомоги з використанням досвіду роботи на фронті.

VR-програма будується на двох основних сценаріях: вуличні протести та цифрова безпека. Вони дозволять пережити досвід роботи під час громадянських заворушень і навчитися захищати інформацію в умовах реальної загрози і психологічного тиску.

Тренування із використанням VR покликані мінімізувати ризик того, що людина розгубиться, не зможе себе опанувати і виявиться абсолютно безпорадною і беззахисною в критичній ситуації у реальному житті. Також VR-тренінг дасть можливість учасникам скласти уявлення про індивідуальні сильні та слабкі сторони, зокрема, про рівень усвідомлення ситуації, розпізнавання загроз і самоконтроль під тиском.

Тренінгова програма з використанням VR здійснюється за підтримки міжнародних фондів Justice for Journalists та Digital Defenders. 

Формат заходу – офлайн (Зала 1) + онлайн-включення.

Журналісти зможуть поставити запитання офлайн (Зала 1) та в чаті трансляції на YouTube.

Прохання прибувати за пів години до заходу.

Реєстрація представників ЗМІ - за посиланням

Захід транслюватиметься на ютуб-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/@UkrinformTV, а також ютуб-каналі Ukraine Media Center Ukrinform: https://www.youtube.com/@mediacenterukraine-ukrinfo5672/about, на фейсбук-сторінці Ukraine Media Center Ukrinform: https://www.facebook.com/UkraineMediaCenter/.

Адреса Укрінформу: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16.

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. У разі демонстрації ролика в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

Читайте Пресцентр Укрінформу в Telegram.

Підсумкові матеріали:

У Києві проведуть тест-драйв безпекових тренінгів із віртуальною реальністю

У Києві 1 і 2 березня відбудеться тест-драйв безпекових тренінгів і використанням віртуальної реальності для тих, хто живе і працює в умовах війни.

Про це повідомила співзасновниця і виконавчий директор Фонду 2402 Катерина Сергацкова на брифінгу в Медіацентрі Україна-Укрінформ.

За її словами, програма тренувань має на меті навчити якомога більше людей в Україні основ безпеки, першої допомоги і оцінки ризиків, щоб люди були максимально підготовленими до будь-яких сценаріїв. Її пройшли вже близько 500 журналістів.

«Майже 90% наших учасників, які проходили навчання, на початку не знали взагалі нічого про основи безпеки і не вміли накласти турнікет. Дехто навіть побачив турнікет уперше... Це багато про що говорить: на десятий рік війни, не говорячи вже про два роки повномасштабного вторгнення, ми досі не вміємо себе захищати і не маємо достатньо навичок для того, щоб врятувати себе чи колег, якщо опинилися в екстремальній ситуації», - сказала Сергацкова.

Вона розповіла, що приблизно кожен другий реципієнт Фонду говорить про необхідність роботи з ментальним здоров’ям і вказує на ознаки довготривалого стресу, постравматичного розладу тощо. Тож у цьому році заплановано багато регулярних тренінгів.

«Це класичний безпековий триденний тренінг, в якому ми працюємо за темами: основи безпеки, тактичної медицини, оцінки ризиків, цифрова безпека і мінна безпека. І окремі, більш специфічні маленькі тренінги з ментальної підготовки і адаптивності», - сказала засновниця фонду.

За її словами, тренінги будуть проводитися щотижня впродовж року. Мета - навчити щонайменше 1200 людей.

Вона розповіла, що 1 і 2 березня проводитиметься тест-драйв VR-модулів у «Кіно 42» на Подолі. У ньому зможуть узяти участь представники українських організацій, журналістських, медійних та громадських, волонтерських організацій.

VR-сценарії розроблялися британською компанією HeadSet Immersive і сертифікованими фахівцями з безпеки, екстреної медичної та першої психологічної допомоги з використанням досвіду роботи на фронті. У першу йдеться про навчання для журналістів і правозахисників, а також - редакторів, громадськості.

За словами Сергацкової, VR-програма будується на двох основних сценаріях: вуличні протести та цифрова безпека, які дозволять пережити досвід роботи під час громадянських заворушень і навчитися захищати інформацію в умовах реальної загрози і психологічного тиску.

Тренінг з використанням VR дасть змогу учасникам скласти уявлення про свої сильні та слабкі сторони, зокрема про рівень усвідомлення ситуації, розпізнавання загроз і самоконтроль під тиском.

Програма здійснюється за підтримки міжнародних фондів Justice for Journalists та Digital Defenders.

Відео:

Video:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-