Пресконференція до Дня Героїв Небесної Сотні

Пресконференція до Дня Героїв Небесної Сотні

Укрінформ
13 лютого, 12:00 - пресконференція до Дня Героїв Небесної Сотні.

Організатори: Медіацентр Україна-Укрінформ.

Спікери: Ростислав Карандєєв - т. в. о. міністра культури та інформаційної політики України; Ігор Гордійчук - генерал-майор ЗСУ, Герой України, заступник начальника Національного університету оборони України; Володимир Тиліщак - в. о. голови Українського інституту національної пам’яті; Ігор Пошивайло - генеральний директор Національного музею Революції Гідності; Павло Сидоренко - військовослужбовець ЗСУ, координатор громадської спілки “Ініціативна група постраждалих / поранених на Майдані”.

Чому це важливо?

Під час пресконференції відбудеться презентація програми заходів інформаційно-соціальної кампанії, гасла та ключових тез до Дня Героїв Небесної Сотні.

Цьогоріч удесяте Україна вшановуватиме пам’ять Героїв Небесної Сотні. Удесяте в умовах війни з Росією. Нині маємо десятки тисяч загиблих від російської зброї. Але щорічно 20 лютого згадуємо наших сучасників, які першими загинули за те, щоб Україна не зникла з мапи світу. Імена Героїв Небесної Сотні стоять першими в мартирологу загиблих у російсько-українській війні.

Додаткова інформація за тел.: +38 097 602 34 22 (Ксенія Дворнікова, Пресслужба Національного музею Революції Гідності).

Формат заходу – офлайн (зала 1).

Журналісти зможуть поставити запитання офлайн та в чаті трансляції на YouTube.

Акредитація представників ЗМІ здійснюватиметься перед заходом в агентстві.

Адреса Укрінформу: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16.

Захід транслюватиметься на YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/@UkrinformTVа також  ютуб-каналі Ukraine Media Center Ukrinform: https://www.youtube.com/@mediacenterukraine-ukrinfo5672/aboutна фейсбук-сторінці  Ukraine Media Center Ukrinform: https://www.facebook.com/UkraineMediaCenter/а також на фейсбук-сторінці Музею Майдану.

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. У разі демонстрації ролика в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

Читайте Пресцентр Укрінформу в Telegram.

Підсумкові матеріали:

У Києві презентували план заходів до Дня Героїв Небесної сотні

Національний музей Революції гідності презентував програму заходів зі вшанування пам'яті Героїв Небесної сотні.

Презентація відбулася в Медіацентрі Україна-Укрінформ.

Генеральний директор Національного музею Революції гідності Ігор Пошивайло зазначив, що основні заходи зі вшанування пам'яті заплановані на 18-20 лютого. Так, 18 лютого відбудеться панахида в пам’ять Героїв Небесної сотні та борців за незалежність України, а також Хода пам'яті.

На 19 лютого заплановане відкриття вуличної виставки бельгійського фотографа Джима Сумкая "Київ 2014. Повернення". Крім того, в цей день пройде показ і обговорення фільму "Євромайдан. Чорновий монтаж".

Вже 20 лютого відбудеться щорічна тиха акція на згадку про загиблих під час Революції гідності - "Ангели пам’яті". Зокрема, в цей день заплановане відкриття вуличної фотовиставки "Майдан Січ. Так почалася війна" та виставки "Земні шляхи Небесної сотні".

Також 22 лютого відбудеться концерт пам’яті та сили "10 років незламності" по вшануванню Героїв Небесної сотні та усього Небесного воїнства України.

Т. в. о. міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв наголосив, що важливо зберігати пам'ять про тих героїв, які віддали своє життя за незалежність України.

"Для того, щоб ми ніколи не забули імена героїв, які віддали своє життя, та для того, щоб ті цінності заради яких вони боролися, справді запанували в нашому суспільстві, ми маємо робити необхідну музеєфікацію і здійснювати інші важливі дії", - сказав він.

В. о. голови Українського інституту національної пам’яті Володимир Тиліщак зауважив, що загиблі під час Євромайдану були першими героями в спротиві російській агресії. За його словами, Революція гідності була першою перемогою України у цій війні з російським агресором, яка зупинила гібридну окупацію України.

"Насправді, проведення реформ, входження до Європейського Союзу, перемога над російським агресором, сьогодні і буде найкращим виявом пам'яті про тих героїв. Але очевидно, що це не применшує важливості повсякденної роботи задля того, щоб пам'ять про героїв Небесної сотні, про героїв російсько-української війни зберігалася і була живою", - додав Тиліщак.

Під час заходу також було презентовано тематичний відеоролик від МКІП до Дня Героїв Небесної сотні.

Детальніше з програмою заходів можна ознайомитись на сайті музею Революції гідності.

Як відомо, День Героїв Небесної сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні щороку 20 лютого.

Відео: 

Video:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-