Презентація дослідження «Портрет ветерана»

Презентація дослідження «Портрет ветерана»

Укрінформ
20 листопада, 15:00 - презентація результатів онлайн-опитування «Портрет ветерана».

Організатори: Медіацентр Україна – Укрінформ.

Спікери: Руслана Величко-Трифонюк - в.о. Виконавчої директорки Українського ветеранського фонду Мінветеранів; Надія Адаменко - заступник директора Департаменту цифрового розвитку та трансформацій Мінветеранів; Юлія Кіріллова - ветеранка, начальниця Відділу навчально-аналітичної роботи Українського ветеранського фонду Мінветеранів; Олексій Тарабукін - радник міністра у справах ветеранів України.

Теми до обговорення:

  • Як ветерани оцінюють повагу з боку суспільства та підтримку держави?
  • Які проблеми ветерани вважають найбільш ймовірними у цивільному житті?
  • Що робити державі та суспільству, аби підсилити ветеранів вже зараз?

Чому це цікаво?

Український ветеранський фонд Мінветеранів  у жовтні 2023 року провів четверте онлайн-опитування серед ветеранів, ветеранок та чинних військовослужбовців та військовослужбовиць. Участь в ньому взяли 2475 осіб. Результати опитування продемонстрували актуальні потреби та проблеми респондентів. 

Формат заходу – офлайн (Зала 1).

Журналісти зможуть поставити запитання офлайн (Зала 1) та в чаті трансляції на YouTube.

Прохання прибувати за пів години до заходу.

Форма для реєстрації: https://forms.gle/dcLpyM8cuJLET7zs9

Захід транслюватиметься на ютуб-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/@UkrinformTV, а також ютуб-каналі Ukraine Media Center Ukrinform: https://www.youtube.com/@mediacenterukraine-ukrinfo5672/about, на фейсбук-сторінці Ukraine Media Center Ukrinform: https://www.facebook.com/UkraineMediaCenter/.

Адреса Укрінформу: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16.

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. У разі демонстрації ролика в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

Читайте Пресцентр Укрінформу в Telegram: https://t.me/presscenter_ukrinform?fbclid=IwAR0st84A_-gZzdo-Yej3lg_laJJuJ1ImX1BcnOYGJ4BVfV0io9vdlyfFP3w.

Підсумкові матеріали:

Майже половина ветеранів вважають, що суспільство їх не поважає - опитування

Майже 50% ветеранів вважають, що суспільство не поважає таких, як вони.

Про це свідчать результати онлайн-опитування «Портрет ветерана», які були оприлюднені в Медіацентрі Україна – Укрінформ.

"Ми запитували наших ветеранів, чи поважає сьогодні суспільство ветеранів. І тут ми бачимо, що скоріше поважає - 38,8%, а 34,3% вважає, що скоріше не поважає", - сказала начальниця відділу навчально-аналітичної роботи Українського ветеранського фонду Мінветеранів Юлія Кіріллова.

За її словами, 9,8% опитаних сказали, що українське суспільство зовсім не поважає ветеранів, а 4,5% переконані, що однозначно поважає. Водночас для 12,6% опитаних було важко дати відповідь на це питання.

Кіріллова зазначила, що у лютому 2023 року 9,5% ветеранів вважали, що суспільство однозначно їх поважає, і лише 4% говорили, що зовсім не поважає.

Згідно з дослідженням, близько половини респондентів (44,6%) відповіли, що держава скоріше не виконує свої зобов’язання перед ветеранами. Натомість 18,8% опитаних вважає, що скоріше виконує.

1/5 частина респондентів вважає, що держава зовсім не виконує свої зобов’язання перед ветеранами, а 2% відповіли навпаки – цілком виконує. Для близько 13% респондентів було важко дати відповідь на дане питання.

Четверте загальнонаціональне онлайн-опитування було проведене Соціологічною групою «Рейтинг» за ініціативи Українського ветеранського фонду Мінветеранів. Опитування проводили у вересні-жовтні 2023 року.У ньому взяли участь 2457 осіб з-поміж ветеранів та ветеранок, чинних військовослужбовців.

У зв’язку з важкодоступністю респондентів вимоги до вибірки не встановлювалися. Опитування не є репрезентативним, проте відображає загальну проблематику цільової аудиторії.

Відео:

Video:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-