Фінансова стабільність країни і громадян

Фінансова стабільність країни і громадян

Укрінформ
17 листопада, 12:00 - пресконференція на тему: "Фінансова стабільність країни і громадян".

Організатори: Медіацентр Україна – Укрінформ.

Спікер: Олена Коробкова - голова правління «Ліга банків України» (онлайн).

Теми до обговорення:

  • Рівень зарплат та інфляція.
  • Курс долара та заощадження.
  • Кредити.

Формат заходу – офлайн (Зала 1) + онлайн включення.

Журналісти зможуть поставити запитання офлайн (Зала 1) та в чаті трансляції на YouTube.

Прохання прибувати за пів години до заходу.

Акредитація представників ЗМІ здійснюватиметься перед заходом в агентстві.

Захід транслюватиметься на ютуб-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/@UkrinformTV, а також ютуб-каналі Ukraine Media Center Ukrinform: https://www.youtube.com/@mediacenterukraine-ukrinfo5672/about, на фейсбук-сторінці Ukraine Media Center Ukrinform: https://www.facebook.com/UkraineMediaCenter/.

Адреса Укрінформу: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16.

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. У разі демонстрації ролика в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

Читайте Пресцентр Укрінформу в Telegram: https://t.me/presscenter_ukrinform?fbclid=IwAR0st84A_-gZzdo-Yej3lg_laJJuJ1ImX1BcnOYGJ4BVfV0io9vdlyfFP3w.

Підсумкові матеріали:

Рада вже наступного тижня може ухвалити закон про додаткове оподаткування банків - експерт

Законопроєкт про додаткове оподаткування банків, кошти від якого підуть на армію, може бути ухвалений Верховною Радою у другому читанні вже наступного тижня.

Про це в Медіацентр Україна – Укрінформ під час пресконференції на тему "Фінансова стабільність країни і громадян" сказала голова правління «Ліга банків України» Олена Коробкова.

"Вчора комітет рекомендував ухвалити у другому читанні законопроєкт про оподаткування надприбутків банків. Наскільки відомо, то на наступному тижні цей законопроєкт буде проголосовано в парламенті", - сказала Коробкова.

Вона зазначила, що початково документ передбачав підвищення ставки податку на прибуток для банків з 18% до 36%, і банки поставились до цього з розумінням. Однак під час підготовки проєкту до другого читання першопочаткова концепція зазнала змін, тож тепер оподаткування надприбутків банків за результатами 2023 року буде здійснено за ставкою 50%, а починаючи з 2024 року базова ставка податку на прибуток для банків становитиме 25%.

"Це не дуже приємна новина в ретроперспективі", - зауважила Коробкова.

Як повідомлялось, 19 жовтня Верховна Рада у першому читанні підтримала законопроєкт про додаткове оподаткування банків. Тоді документ передбачав збільшення для банків ставки податку на прибуток з 18% до 36% без права зарахування збитків минулих періодів протягом 2024-2025 року. У держбюджеті на 2024 рік вже враховано прийняття цього закону та закладено як плюс 9,9 млрд грн.

Відео:

Video:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-