Міжконфесійна співпраця між релігійними громадами в Україні та США заради миру в Україні

Міжконфесійна співпраця між релігійними громадами в Україні та США заради миру в Україні

Укрінформ
21 вересня,11:00 - пресконференція на тему: «Міжконфесійна співпраця між релігійними громадами в Україні та США заради миру в Україні».

Організатори: Медіацентр Україна – Укрінформ.

Учасники:  доктор Мохаммед Захер Сахлул - президент організації MedGlobal, професор Іллінойського університету в Чикаго; Карім М. Ірфан - віцепрезидент Ісламського товариства Північної Америки; професор Лен Рубінштейн - директор програми з прав людини, здоров’я та конфліктів у Школі громадської охорони здоров’я імені Джона Хопкінса Блумберга; преподобний Грегорі Сіл Лівінгстон - пастор, лідер громадянських прав і громади у Нью-Йорку; шейх Рустам Гафурі - заступник Головного муфтія України ДУМУ, представник ВРЦіРО; Евеліна Курілець - директорка БФ «Разом для України».

Теми для обговорення:

  •  Важливість налагодження міжконфесійного діалогу між релігійними лідерами України та США.
  • Солідарність та підтримка релігійних громад, що зазнали нападу зі сторони Росії.
  • Протидія пропаганді РПЦ та Патріарха Кирила у США та мусульманських країнах.
  • Сприяння співчуттю та підтримці українського народу, який зазнав атаки з боку Росії, і висвітлення правди про війну, особливо в релігійних громадах у США, які не дуже співчували.
  • Донесення правди про війну в Україні до найвищих політичних середовищ США.

Формат заходу – офлайн (Зала 1).

Журналісти зможуть поставити запитання офлайн (Зала 1) та в чаті трансляції на YouTube.

Прохання прибувати за пів години до заходу.

Акредитація представників ЗМІ здійснюватиметься перед заходом в агентстві.

Захід транслюватиметься на YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/@UkrinformTV, а також  ютуб-каналі Ukraine Media Center Ukrinform: https://www.youtube.com/@mediacenterukraine-ukrinfo5672/about, на фейсбук-сторінці  Ukraine Media Center Ukrinform: https://www.facebook.com/UkraineMediaCenter/.

Адреса Укрінформу: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16.

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. У разі демонстрації ролика в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

Читайте Пресцентр Укрінформу в Telegram: https://t.me/presscenter_ukrinform?fbclid=IwAR0st84A_-gZzdo-Yej3lg_laJJuJ1ImX1Bcn.

Підсумкові матеріали:

У Вашингтоні у жовтні відбудеться третій Український саміт дій

У Вашингтоні 22-24 жовтня відбудеться третій Український саміт дій, учасники якого адвокатуватимуть продовження громадської підтримки України Сполученими Штатами Америки.

Про це повідомила директорка БФ «Разом для України» Евеліна Курілець на пресконференції на тему: «Міжконфесійна співпраця між релігійними громадами в Україні та США заради миру в Україні» в Медіацентрі Україна – Укрінформ.

"Ми проводили Ukraine action summit, уже відбулося два, останній був навесні цього року, а наприкінці жовтня відбудеться третій Ukraine action summit у Вашингтоні, де ми об'єднали велику кількість організацій - не тільки українських, а й сирійських, грузинських - з усього світу, щоб протистояти ворогу", - сказала Курілець.

Вона додала, що люди, які відвідують Ukraine action summit, є громадянами США. Потім вони як виборці мають змогу вільно зустрітися з американськими законодавцями у Сенаті та в Палаті представників і розповісти їм, які українські питання найбільше турбують їх сьогодні.

Як повідомлялося, 23-25 квітня у Конгресі США у Вашингтоні відбувся «Український саміт дій», ініційований благодійним фондом «Razom for Ukraine» та їхніми партнерами з Американської коаліції за Україну. Форум зібрав понад 300 учасників та підтвердив свій статус найбільшого в США заходу з адвокації громадської підтримки України, а також продемонстрував потужний прояв проукраїнської єдності людей і громадських організацій з усього світу.

Представники релігійних громад США після поїздки в Україну переконуватимуть продовжувати підтримку

Представники релігійних громад США приїхали в Україну, аби на власні очі побачити вплив розв'язаної Росією війни на різні групи населення і потім мати змогу переконувати співгромадян і американських політиків у необхідності продовжувати підтримку до повного звільнення окупованих територій.

Про це заявив президент організації MedGlobal, професор Іллінойського університету в Чикаго доктор Мохаммед Захер Сахлул на пресконференції на тему: «Міжконфесійна співпраця між релігійними громадами в Україні та США заради миру в Україні» в Медіацентрі Україна – Укрінформ.

Президент організації MedGlobal зазначив, що новини, які дивляться люди в США, відображають переважно політичні й геополітичні аспекти аспекти війни Росії проти України, тому вони не бачать, що насправді відчувають люди в Україні. Тож MedGlobal запрошує науковців, правозахисників, релігійних та інших діячів на власні очі подивитися, як війна впливає на різні групи населення в Україні

"Ми знаємо, як ухвалюються рішення у США - це доволі складний процес. Є Конгрес, президент, Державний департамент, медіа, громадянське суспільство, групи впливу, і всі вони впливають на процес прийняття рішень. Загалом у США приголомшлива підтримка українського народу. Звісно, російська пропаганда продовжує діяти на певні групи населення в США протягом війни... Я зустрічався зі своїм сенатором Дербіним, але у Сенаті є деякі люди, які досі вагаються (щодо продовження підтримки України - ред). Тому важливо приходити до своїх сенаторів і конгресменів і говорити: "Я був в Україні, я бачив, що там відбувається, як наносяться ракетні удари по Києву, по енергетичній інфраструктурі", - сказав Сахлул.

Він додав, що був також у Бучі та Ірпені й отримував свідчення від зґвалтованих жінок. "Це дуже важлива інформація, яку треба передавати своїм конгресменам і в медіа, щоб доносити більше інформації про війну проти України широкому загалу в США.., щоб підтримка не тільки не зменшувалася, а збільшувалася, щоб ми продовжували підтримувати Україну до повного звільнення включно з Кримом", - акцентував професор.

Сахлул поінформував, що представники релігійних громад США в ході візиту в Україну зустрічалися з українськими релігійними діячами.

"Усі вони стоять разом до повного звільнення України. Ми будемо транслювати цю картину релігійним спільнотам у США - християнським, мусульманських та іудейським", - запевнив Сахлул.

Віцепрезидент Ісламського товариства Північної Америки Карім М. Ірфан своєю чергою зауважив, що поїздка до Україну змінила також його особисто

"Я розповів своїй дружині, що за останні три дні було три ракетні атаки, і мені хотілося сказати: "Давайте, стріляйте ще! Ми все витримаємо і будемо продовжувати стояти з українським народом у його боротьбі добра проти зла", - зазначив він.

Як повідомлялося, згідно з результатами нового опитування CNN, проведеного дослідницькою компанією SSRS з 1 по 31 липня, 51% американців вважають, що США вже зробили достатньо для допомоги Україні, тоді як 48% кажуть, що вони повинні зробити більше. При цьому опитування, проведене в перші дні російського вторгнення наприкінці лютого 2022 року, виявило 62% тих, хто вважав, що США мали б робити більше.

Відео:

Video:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-