Презентація книги «Все буде Україна! Золотий фонд нації»

Презентація книги «Все буде Україна! Золотий фонд нації»

Укрінформ
15 вересня, 12:00 - презентація книги «Все буде Україна! Золотий фонд нації».

Організатори: Українська конфедерація журналістів, Державний комітет телебачення і радіомовлення України.

Учасники: Анна Ошитко - журналіст, керівник проєкту; Богдан Червак - перший заступник голови Держкомтелерадіо; Микола Жулинський - директор Інституту літератури імені Тараса Шевченка НАН України; Павло Мовчан - голова ВУТ «Просвіта» ім. Т. Шевченка; Микола Голомша - лідер політичної партії «ПАТРІОТ»; Олександр Федієнко – народний депутат України; протоієрей Андрій Боднарук - голова пресбюро Київської архиєпархії УГКЦ, Ровшан Тагієв - лідер азербайджанської спільноти в Україні, Андрій Демиденко - народний артист України, Михайло Гуйда – народний художник України.

Модератор: Ольга Ошитко.

Коротко. Українські герої-захисники здобувають вічну славу, залишаються нашим духовним орієнтиром і прикладом для прийдешніх поколінь українців. Саме тому Українська конфедерація журналістів у воєнний час започаткувала видання «Золотий фонд нації. Все буде Україна!» як своєрідний Меморіал пам'яті людей, які загинули на війні. Мета книги – розповісти суспільству та вшанувати незламних, успішних українців, які сьогодні стоять на захисті нашої держави, а також тих, хто своїми добрими справами і конкретними людськими вчинками забезпечують життєдіяльність країни, добробут населення, допомагають ЗСУ та об’єднують націю. Це - наші волонтери, меценати, благодійники, лікарі, політики, громадські діячі, працівники культури, підприємці, освітяни та всі, хто щодня кожен на своєму фронті робить все для перемоги.

Формат заходу – офлайн (Зала 2).

Журналісти зможуть поставити питання офлайн (Зала 2).

Прохання до журналістів прибувати за пів години до заходу.

Акредитація представників ЗМІ: anna@ukrinform.com.

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/@UkrinformTV

Адреса Укрінформу: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16.

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Під час демонстрації ролика в ході прямого ефіру необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

Читайте Пресцентр Укрінформу в Telegram: https://t.me/presscenter_ukrinform?fbclid=IwAR0st84A_-gZzdo-Yej3lg_laJJuJ1ImX1BcnOYGJ4BVfV0io9vdlyfFP3w.

Підсумкові матеріали:

У Києві презентували книгу «Все буде Україна! Золотий фонд нації»

У Києві відбулась презентація видання «Золотий фонд нації. Все буде Україна!», яке є своєрідним Меморіалом пам'яті людей, які загинули на війні.

Презентація видання відбулась в Укрінформі.

"Незабаром постане цвинтар військових поховань. Але жертви настільки численні, що є велика загроза, що ми можемо про когось з героїв забути. І от, щоб цього не сталося, і реалізується цей проєкт. Дуже важливо, що він реалізується у вигляді книжкового видання. Мій досвід показує, що можна про героїв писати в інтернеті. Можна про них розповідати на радіо та телебаченні, але коли це не буде зафіксовано на сторінках книжки, то є велика ймовірність, що людина або подія забудеться", - сказав під час презентації перший заступник голови Держкомтелерадіо Богдан Червак.

За його словами, якщо певну подію чи людину зафіксовано в книзі, то це означає, що через 100, чи 300 років обов'язково знайдеться той, хто її прочитає.

Він зазначив, що гідно вшанувати наших героїв можна тільки після того, як ми здолаємо ворога, але починати цю роботу вже треба сьогодні.

Директор Інституту літератури імені Тараса Шевченка НАН України Микола Жулинський зауважив, що Росія намагається знищити національну еліту України, що вона робила і в минулому. За його словами, все це робиться для того, щоб знищити колосальний потенціал, який забезпечує майбутнє країни.

"Ми сьогодні вшановуємо пам'ять тих, хто поклав своє життя заради вітчизни. І ці імена не повинні бути забуті. Кожне ім'я повинно бути і буде вписано золотими літерами в пантеон національної пам'яті. Тому що кожне життя неповторне, дорогоцінне, і воно повинно бути навічно у пам'яті наших людей і поколінь", - сказав Жулинський.

Видання розповідає про події в Україні з початку повномасштабного вторгнення Росії. Мета книги – розповісти суспільству та вшанувати незламних, успішних українців, які сьогодні стоять на захисті нашої держави, а також тих, хто своїми добрими справами і конкретними людськими вчинками забезпечують життєдіяльність країни, добробут населення, допомагають ЗСУ та об’єднують націю.

Зокрема, у книзі - історії волонтерів, меценатів, благодійників, лікарів, політиків, громадських діячів, працівників культури, підприємців, освітян та всіх, хто щодня кожен на своєму фронті робить все для перемоги.

Як повідомляв Укрінформ, на Чернігівщині презентували книгу про злочини росіян на території області та опір українських людей.

 Відео: 

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-