Результати роботи місії американських нейрохірургів CO-PILOT NEURO в Україні

Результати роботи місії американських нейрохірургів CO-PILOT NEURO в Україні

Укрінформ
12 вересня, 12:00 - брифінг на тему: «Результати роботи місії американських нейрохірургів CO-PILOT NEURO в Україні».

Організатори: Медіацентр Україна – Укрінформ.

Учасники: Максим Шапіро - лікар-нейрохірург (США); Пітер К. Нельсон - ендоваскулярний-нейрохірург (США); Дмитро Щеглов - нейрохірург, інтервенційний нейрорадіолог, професор, заслужений лікар України; Михайло Костюк - нейрохірург, судинний хірург, кандидат медичних наук; Олена Тєряєва - медична експертка, проєктна менеджерка програми «RAZOM Health» благодійного фонду «Разом для України».

Чому це цікаво?

Чергова місія американських нейрохірургів працює в Україні з 4 по 13 вересня. Лікарі місії проводять найскладніші нейрохірургічні операції та допомагають впроваджувати новітні високовартісні нейрорадіологічні технології для лікування судинно-мозкових захворювань в Україні. 4-6 вересня місія провела операції в Дніпрі для поранених військових та цивільних, що постраждали від вибухів; 7-9 вересня - операції у Львові для пацієнтів, постраждалих від війни, представники місії виступили на щорічній Конференції Асоціації українських нейрохірургів; 10-13 вересня - проведення у Києві операцій, пацієнтам постраждалим від війни.

Програма «Co-Pilot» реалізується фондом «RAZOM» спільно з партнерами впродовж 2016-2023 років та привозить місії кращих американських та канадійських лікарів різного спрямування: реконструктивних хірургів обличчя, голови та шиї, реконструкції ока, нейрохірургів, ортопедів та травматологів.

Мета програми - підготовка в Україні професійних лікарів найвищого рівня, які б стали фундаментом для поширення новітніх знань та технологій серед лікарської спільноти. 

Формат заходу – офлайн (Зала 1).

Журналісти зможуть поставити запитання офлайн та в чаті трансляції на YouTube.

Прохання прибувати за пів години до заходу.

Акредитація представників ЗМІ здійснюватиметься перед заходом в агентстві.

Адреса Укрінформу: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16.

Захід транслюватиметься на YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/@UkrinformTV, а також  ютуб-каналі Ukraine Media Center Ukrinform: https://www.youtube.com/@mediacenterukraine-ukrinfo5672/about, на фейсбук-сторінці  Ukraine Media Center Ukrinform: https://www.facebook.com/UkraineMediaCenter/.

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. У разі демонстрації ролика в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

Читайте Пресцентр Укрінформу в Telegram: https://t.me/presscenter_ukrinform?fbclid=IwAR0st84A_-gZzdo-Yej3lg_laJJuJ1ImX1BcnOYGJ4BVfV0io9vdlyfFP3w.

Підсумкові матеріали:

Іноземні лікарі провели в Україні 145 надскладних операцій за програмою Co-Pilot - представниця БФ «Разом для України»

Програма Co-Pilot фонду RAZOM з 2016 року організувала роботу в Україні 5 медичних місій, під час яких провідні американські та канадські хірурги долучалися до надання допомоги пораненим і постраждалим унаслідок війни.

Про це на брифінгу в Медіацентрі Україна-Укрінформ повідомила проєктний менеджер програми RAZOM Health благодійного фонду «Разом для України» Олена Тєряєва.

"За останні роки Co-Pilot від Благодійного фонду «Разом для України» привіз в Україну п'ять медичних місій. Лікарі зробили 145 надскладних операцій і надалі супроводжували онлайн через українських колег у післяопераційному періоді своїх пацієнтів", - сказала Тєряєва.

За її словами, в межах проєкту Co-Pilot в Україну приїжджають провідні хірурги з США і Канади, які проводять надскладні нейрохірургічні, ортопедичні, реконструктивні операції, надають консультативну допомогу, обмінюються досвідом з українськими колегами.

"З 2016 року, за весь період роботи проєкту Co-Pilot, ми привезли в Україну більш ніж 100 професійних лікарів і медичних працівників з Америки і Канади. Вони зробили 245 операцій. І для нас є дуже важливим, що до цих місій приєднались 120 українських хірургів, які підвищили свою кваліфікацію. Наші місії працюють у 20 партнерських клініках України в Дніпрі, Києві, Львові, Івано-Франківську, Ужгороді", - поінформувала проєктний менеджер програми RAZOM Health.

Вона додала, що благодійний фонд працює і в напрямку надання необхідного обладнання, ліків, засобів гігієни постраждалим лікарням, навчання персоналу.

"По-перше, це передача медичного обладнання, потужних генераторів цивільним лікарням, медпрепаратів, виробів медичного призначення, гігієнічних наборів для пацієнтів лікарень, навчання і надання стипендії управлінським медичним командам на спеціальному тренінговому курсі з менеджменту. Також ми закуповуємо фільтрувальні станції води для критично важливих закладів охорони здоров'я Херсонської області, портативні ультразвукові апарати для військових медиків і навчаємо їх працювати з цими апаратами", - сказала Теряєва.

Крім того, додала вона, фонд забезпечує роботу мобільних амбулаторій в Донецькій і Харківській областях, аби мешканці деокупованих територій мали доступ до первинної медичної допомоги.

Благодійний фонд «Разом для України» був започаткований в 2012 році американськими волонтерами українського походження. В Україні фонд почав працювати з 2014 року.

За період збройної агресії Росії проти України фонд зібрав у США донатів на 100 мільйонів доларів.

Відео:

Video:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-