Святкування Рош га-Шана

Святкування Рош га-Шана

Укрінформ
11 вересня, 13:30 - брифінг на тему: “Святкування Рош га-Шана”.

Організатори: Ukraine Media Center — Ukrinform.

Спікер: Ірина Рибницька -  директорка БФ "Історико-культурний центр міста Умань" (онлайн).

Формат заходу – офлайн (Зала 1) + онлайн-включення.

Журналісти зможуть поставити запитання офлайн (Зала 1) та в чаті трансляції на YouTube.

Прохання прибувати за пів години до заходу.

Акредитація представників ЗМІ здійснюватиметься перед заходом в агентстві.

Захід транслюватиметься на YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/@UkrinformTV, а також ютуб-каналі Ukraine Media Center Ukrinform: https://www.youtube.com/@mediacenterukraine-ukrinfo5672/about, на фейсбук-сторінці Ukraine Media Center Ukrinform: https://www.facebook.com/UkraineMediaCenter/, українською та англійською мовами.

Адреса Укрінформу: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16.

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. У разі демонстрації ролика в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

Читайте Пресцентр Укрінформу в Telegram: https://t.me/presscenter_ukrinform?fbclid=IwAR0st84A_-gZzdo-Yej3lg_laJJuJ1ImX1BcnOYGJ4BVfV0io9vdlyfFP3w.

Підсумкові матеріали:

Цьогоріч очікують на прибуття понад 22 тисяч хасидів до Умані

Цьогоріч до Умані Черкаської області на святкування юдейського Нового року Рош га-Шана очікують на прибуття не менше 22 тисяч прочан-хасидів.

Про це сказала директорка БФ "Історико-культурний центр міста Умань" Ірина Рибницька під час брифінгу в Медіацентрі Україна-Укрінформ.

"Зазвичай паломництво до міста Умань мультинаціональне. Близько 80% завжди складають громадяни Ізраїлю. Інша кількість складається з представників США, а також паломників-хасидів, які приїздять з інших країн Європи. Ми не можемо зараз напевно стверджувати, однак їх кількість буде не меншою ніж минулого року, а можливо і більшою", - сказала Рибницька.

Вона зазначила, що минулого року до України прибуло більше ніж 22 тис. паломників. За її словами, особи, які приїжджають до України, не повинні завчасно подавати інформацію про себе.

Рибницька підкреслила, що усі служби готуються до приїзду паломників.

"Кожного року до Умані приїжджають декілька ізраїльських поліцейських. Однак це невелика кількість. Наскільки мені відомо, цьогоріч мають приїхати двоє з них. І вони виконують більше функцію комунікатора та перемовника в цьому процесі", - сказала директорка Центру.

Вона зауважила, що заходи безпеки забезпечуються силами Нацполіції України, Нацгвардії, а також свою роботу проводить Служба безпеки України.

Рибницька наголосила, що для паломників-хасидів відвідання Умані є "святим", тож їх бажання приїхати до України на це свято не залежить від будь-яких інших чинників.

Як повідомляв Укрінформ, до Умані Черкаської області на святкування юдейського Нового року Рош га-Шана прибули понад три тисячі прочан-хасидів.

Розпорядженням міської ради в Умані в мікрорайоні паломництва заборонено продаж алкогольних напоїв і речовин, вироблених на спиртовій основі, а також продаж і використання піротехнічних засобів, пневматичної зброї та іграшок, що імітують зброю.

Прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу попросив хасидів утриматися від традиційного щорічного паломництва до Умані на Рош га-Шана – юдейський Новий рік, який святкуватимуть з 15 по 17 вересня.

Відео:

Video:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-