Оголошення складу Національної збірної Ігор Нескорених 2023 року

Оголошення складу Національної збірної Ігор Нескорених 2023 року

Укрінформ
5 червня, 15:30 - оголошення складу Національної збірної Ігор Нескорених, яка представить Україну у міжнародних змаганнях у Дюссельдорфі - 2023

Організатори: Медіацентр Україна — Укрінформ.

Учасники: Юлія Лапутіна - міністерка у справах ветеранів України; Ілона Волошина - Національна координаторка Ігор Нескорених в Україні; Олена Яновська - головна тренерка збірної Ігор Нескорених 2023; представник ГО «Повернись живим!».

Формат заходу – офлайн (Зала 1).

Журналісти зможуть поставити запитання офлайн (Зала 1) та в чаті трансляції на YouTube.

Прохання прибувати за пів години до заходу.

Акредитація представників ЗМІ здійснюватиметься перед заходом в агентстві.

Контактна особа для медіа: Світлана Судак s.sudak@stratcomua.org,  +380673782151

Чому це цікаво

В кінці квітня у Львові відбулися Всеукраїнські змагання “Ігор Нескорених”, за результатами яких відбіркова комісія сформувала збірну, яка у вересні 2023 року представить нашу державу у Дюссельдорфі на міжнародних змаганнях Invictus Games. 

Ігри Нескорених в Україні – найбільші ветеранські змагання з адаптивних видів спорту, які покликані створювати нові можливості для поранених та травмованих українських ветеранів та військовослужбовців, підтримуючи їх на шляху до фізичного відновлення, психологічної реабілітації та соціальної інтеграції.

Саме під час війни мають формуватися умови для ефективного повернення ветеранів до цивільного життя, розвиватися система реабілітації та відновлення, щоб запропонувати всім, хто повертається з війни ефективний механізм реабілітації. 

Крім того, спортивна ветеранська дипломатія і її вплив на міжнародну спільноту важко переоцінити. Голос ветеранів – є прямим свідченням злочинів агресора і має прозвучати.

Довідково. Ігри Нескорених (eng. Invictus Games), засновані Його Високістю Герцогом Сассекським в 2014 році, — міжнародні змагання для ветеранів та військовослужбовців, які отримали поранення, були травмовані або захворіли, виконуючи свої службові обов’язки.

Україна долучилась до Ігор Нескорених у 2017 році, дебютувавши на змаганнях у Торонто, Канада.

Мета проекту «Ігри Нескорених в Україні» — створювати нові можливості для поранених та травмованих українських ветеранів та військовослужбовців, підтримуючи їх на шляху до фізичного відновлення, психологічної реабілітації та соціальної інтеграції. Команда проекту сприяє розвитку та популяризації спорту як дієвої реабілітації серед поранених бійців, а також спонукає суспільство й державу створювати для цього необхідні умови.

Відбір та підготовку збірної України 2023 року здійснює Міністерство у справах ветеранів України спільно з БФ «Повернись живим» та Центром стратегічних комунікацій «СтратКом Україна» та ГО «Ігри Інвіктус Україна» за підтримки міжурядової робочої групи та за сприяння Управління спорту Львівської міської ради.

Захід транслюватиметься на YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/@UkrinformTV, ютуб-каналі Ukraine Media Center Ukrinform: https://www.youtube.com/@mediacenterukraine-ukrinfo5672/about, на фейсбук-сторінці Ukraine Media Center Ukrinform: https://www.facebook.com/UkraineMediaCenter/, українською та англійською мовами, а також на фейсбук-сторінці https://fb.me/e/3TAC8s4aU.

Адреса Укрінформу: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16.

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. У разі демонстрації ролика в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

Читайте Пресцентр Укрінформу в Telegram: https://t.me/presscenter_ukrinform?fbclid=IwAR0st84A_-gZzdo-Yej3lg_laJJuJ1ImX1BcnOYGJ4BVfV0io9vdlyfFP3w

Підсумкові матеріали:

У Києві оголосили склад збірної України на Ігри нескорених-2023

У столиці оголосили склад національної збірної Ігор нескорених, яка представить Україну на міжнародних змаганнях в Дюссельдорфі.

Церемонія оголошення відбулася в Медіацентрі Україна - Укрінформ.

"Наприкінці квітня відбувся всеукраїнський відбір Ігор нескорених, за результатами якого було відібрано національну збірну, яка візьме участь у міжнародних змаганнях", - сказав заступник директора Департаменту реабілітації та медичного забезпечення Міністерства у справах ветеранів Ігор Костріков.

Він зазначив, що у відбіркових змаганнях брали участь близько 200 військових та ветеранів з різних регіонів України. Відбір відбувався відповідно до критеріїв, переданих Україні міжнародної фундацією The Invictus Games Foundation, за підсумками національного відбору, анкетування, розгляду поданих учасником документів, а також особистих інтерв’ю з психологом.

Критерії оцінювання, які використовувалися, були наступні: ефективність спортивної реабілітації – 40%, рівень вмотивованості бійця брати участь у проєкті – 25%, спортивна етика – 25% та спортивний результат - 10%.

Головна тренерка збірної Ігор нескорених-2023, представник ГО «Повернись живим!» Олена Яновська зауважила, що планується провести три навчально-тренувальні збори. За її словами, на перших таких зборах кожен учасник зможе вибрати свій пріоритетний вид спорту.

"Наші тренери, наші спеціалісти допоможуть учасникам зосередитись саме на тому виді спорту, який буде для них максимально корисним, і в якому учасник зможе себе проявити з максимально якісної, спортивної сторони", - сказала Яновська.

Вона зазначила, що другий навчально-тренувальний збір буде ігровим для командних видів спорту, а третій збір планується провести за кордоном, і звідти команда вже поїде на змагання.

Так, до новообраної збірної увійшли: Веніамін Бондарчук, Віталій Бородавка, Олександр Будько, Назар Вознюк, Володимир Гера, Ігор Дерман, Максим Дмитраш, Олег Должок, Микола Заріцький, Максим Зубов, Костянтин Кобиляну, Олександр Кравченко, Семен Лагун, Павло Лучків, Вадим Мазніченко, Олександр Маковей, Іван Молдун, Дмитро Полов'ян, Олександр Пономарьов, Ірина Тернікова, Володимир Товкис, Вадим Фасоля, Юлія Шевчук, Богдан Яроцький.

Крім того, у змаганнях братиме участь Юлія Паєвська (Тайра). Міжнародна фундація Invictus Games, віддаючи належне зусиллям України і об’єктивним обставинам, через які Юлія Паєвська не реалізувала здобуте місце у збірній, що виступала у Гаазі у 2022 році, спеціально для неї виділила додаткове місце у цьогорічній збірній України. Таким чином, склад збірної збільшився на одного учасника — до 25 осіб.

Як повідомлялося, Ігри нескорених започаткував британський принц Гаррі 2014 року. Україна вперше виступила на цих змаганнях у 2017 році в Торонто (Канада).

2022 року на Invictus Games у Гаазі (Нідерланди) українська команда виборола 16 медалей.

Відео:

Video:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-