Релігійні організації Київщини під час війни: приклади згуртованості та ризики для стійкості

Релігійні організації Київщини під час війни: приклади згуртованості та ризики для стійкості

Укрінформ

9 червня об 11:00 відбудеться відкрита дискусія на тему: «Релігійні організації під час війни: приклади згуртованості та ризики для стійкості».

Організатори: Національна платформа стійкості та згуртованості у партнерстві з Департаментом культури та туризму Київської ОВА, Відкритим православним університетом Святої Софії-Премудрості, Державною службою України з етнополітики та свободи совісті за участю уповноважених представників Київської обласної Ради Церков та релігійних організацій.

До участі запрошені: Юлія Тищенко – співзасновниця Національної платформи стійкості та згуртованості; Віктор Єленський – голова Державної служби України з етнополітики і свободи совісті; Жанна Осипенко – заступниця голови Київської обласної військової адміністрації; Анна Куценко – директорка Департаменту культури та туризму Київської обласної військової адміністрації; митр. Олександр (Драбинко) – митрополит Переяславський і Вишневський Православної церкви України, головуючий у Київській обласній раді Церков і релігійних організацій; Вікторія Нестеренко – голова Громадської організації «Крила перемоги»; о. Георгій Коваленко – ректор Відкритого православного університету Святої Софії-Премудрості; р. Дмитро (Давід) Мільман – уповноважений від Всеукраїнського конгресу іудейських релігійних громад щодо співпраці із ЗСУ; о. Мирослав Латинник – парох парафії Різдва Пресвятої Богородиці Української Греко-Католицької Церкви м. Ірпінь Київської області; п. Юрій Бабинець – перший заступник старшого пастора Духовного центру християн віри євангельської «Спасіння» м. Вишневе, капелан, волонтер; Руслан Халіков – керівник проєкту «Релігія в огні».

Теми до обговорення:

  • Наслідки війни для релігійних спільнот Київської області: вплив на соціальну, суспільну, гуманітарну сфери.
  • Оцінка спроможності релігійних спільнот Київщини до широкого суспільного діалогу щодо питань життя громад, відновлення, ліквідації наслідків війни.

Довідково. Національна платформа стійкості та згуртованості започаткована у лютому 2018-го року. Стратегічні пріоритети платформи – це стійкість держави та суспільства, згуртованість та єдність. За час своєї діяльності Національна платформа стійкості та згуртованості провела понад 80 публічних заходів на національному, регіональному та місцевому рівнях й залучила провідних міжнародних експертів з питань миробудування, перехідного правосуддя, інформаційної реінтеграції, соціальної згуртованості та національної єдності. Ініціатива реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках проєкту «Побудова стійкості в конфлікті через діалог».

Формат заходу – офлайн (Зала 2).

Журналісти зможуть поставити питання офлайн (Зала 2).

Прохання до журналістів прибувати за пів години до заходу.

Акредитація обов’язкова за тел.: +38 097 988 91 41, e-mail: natplatformdialogue@gmail.com

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/@UkrinformTV

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

Читайте Пресцентр Укрінформу в Telegram: https://t.me/presscenter_ukrinform?fbclid=IwAR0st84A_-gZzdo-Yej3lg_laJJuJ1ImX1BcnOYGJ4BVfV0io9vdlyfFP3w

Відео:

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-