Всесвітній день без тютюну. Результати опитування ВООЗ щодо поширеності нікотинових виробів

Всесвітній день без тютюну. Результати опитування ВООЗ щодо поширеності нікотинових виробів

Укрінформ

30 травня о 10:00 відбудеться пресконференція на тему: «Всесвітній день без тютюну 2023: опитування ВООЗ щодо поширеності вживання тютюнових та нікотинових виробів».

Організатор: Всесвітня організація охорони здоров’я.

Учасники: Тетяна Скапа - керівник відділу профілактики неінфекційних захворювань, департамент громадського здоров'я та профілактики захворюваності МОЗ України; Андрій Скіпальський - національний координатор програм з неінфекційних захворювань Бюро ВООЗ в Україні; Ірина Сорока - завідувач відділу профілактики неінфекційних захворювань, Центр громадського здоров'я МОЗ України; Вікторія Захожа - Київський Міжнародний Інститут Соціології.

Коротко. ВООЗ та КМІС провели всеукраїнське опитування щодо поширеності вживання тютюнових та нікотинових виробів серед дорослого населення під час війни. Під час заходу будуть представлені основні дані та висновки опитування, розглянуті комплексні законодавчі та регуляторні заходи у сфері контролю над тютюном.

Формат заходу – офлайн (Зала 2) + онлайн-включення. 

Журналісти зможуть поставити питання офлайн (Зала 2).

Прохання до журналістів прибувати за пів години до заходу.

Акредитація представників ЗМІ: roshchenkoa@who.int

Акредитація триватиме до 17:00 29 травня, для підтвердження необхідно вказати ім’я, прізвище, назву видання. Лінк на Zoom надішлемо за запитом.

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/c/UkrinformTV.

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

Відео: 

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-