Робота водоканалів під час війни: виклики та шляхи вирішення проблем

Робота водоканалів під час війни: виклики та шляхи вирішення проблем

Укрінформ

7 червня о 9:30 відбудеться пресконференція на тему: «Робота водоканалів під час війни: виклики та шляхи вирішення складних питань».

Організатори: Асоціація «Укрводоканалекологія».

Учасники: Дмитро Новицький - президент Асоціації «Укрводоканалекологія», модератор; Олег Гарник - експерт Аналітичного центру ВАОМС "Асоціація міст України"; Роман Ілик - директор КП «Житомирводоканал»; Тетяна Бойко - ТОВ “Білоцерківвода”; Анатолій Сагач - КП “Міськводоканал” м. Суми; Роман Міхєєв - КП “Кременчукводоканал”; Григорій Голубовський - директор КП «Броваритепловодоенергія».

Коротко. Учасники заходу обговорять основні виклики та шляхи вирішення проблем, з якими зіткнулися водоканали від початку повномасштабного вторгнення і до сьогодні.

Довідково. Понад 500 об’єктів галузі водопостачання та водовідведення зазнали значних руйнувань, є водоканали, які практично повністю знищені. Також 70% населення перебуває під постійною загрозою залишитися без води внаслідок ракетних атак, збільшується ризик екологічної катастрофи у зв’язку з руйнуваннями систем водовідведення та очистки стоків.

Формат заходу – офлайн (Зала 2) + онлай-включення.

Журналісти зможуть поставити питання офлайн (Зала 2).

Акредитація представників ЗМІ: anna@ukrinform.com

Акредитація триватиме до 11:00 5 червня 2023, для підтвердження необхідно вказати ім’я, прізвище, назву видання.

Прохання до журналістів прибувати за пів години до заходу.

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/@UkrinformTV

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

Читайте Пресцентр Укрінформу в Telegram: https://t.me/presscenter_ukrinform?fbclid=IwAR0st84A_-gZzdo-Yej3lg_laJJuJ1ImX1BcnOYGJ4BVfV0io9vdlyfFP3w

Відео:

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-