Презентація книжки «Я тут. Ми тут. Ми всі – це Україна. Феномен Володимира Зеленського»

Презентація книжки «Я тут. Ми тут. Ми всі – це Україна. Феномен Володимира Зеленського»

Укрінформ
17 березня, 13:00 - презентація книжки Наталії Брижко-Запур «Я тут. Ми тут. Ми всі – це Україна. Феномен Володимира Зеленського».

Організатор: Видавничий центр «Академія»; Медіацентр Україна — Укрінформ.

Спікерка: Наталя Брижко-Запур – авторка книжки «Я тут. Ми тут. Ми всі – це Україна. Феномен Володимира Зеленського».

До участі запрошені: видавці, журналісти, політоги, діячі культури, мистецтва.  

Модератор: Василь Теремко – керівник проєктів Видавничого центру «Академія».

Довідково. Книжку видано українською мовою видавничим центром «Академія».  ЇЇ авторка - польська журналістка, перекладачка та дипломатка Наталя Брижко-Запур. Вона взялася досліджувати феномен Президента Зеленського лише тому, що добре розуміється у питаннях історії Польщі та України, у питаннях боротьби двох країн-сусідів за європейські цінності, а також у політичних рухах та персоналіях.

Набувши неоціненного досвіду у 1980-х роках в антикомуністичному опозиційному русі, Наталя Брижко-Запур понад 30 років присвятила себе журналістиці, згодом – дипломатії. На початку 2000-х була радницею в Посольстві Республіка Польща у Києві

Як зазначає керівник проєктів ВЦ «Академія» Василь Теремко, видавця зацікавило видання книги, бо в ній правдиво відстежено феноменальне явище єднання українців довкола захисту Батьківщини і виняткову роль у цьому свого Президента.

Хто такий нинішній лідер України як людина, громадянин і Президент?.. Хто його друзі та команда, опоненти і вороги?.. Чому Україні та росія обрали різні шляхи після роозпаду СРСР?.. Про Володимира Зеленського як людину, громадянина і Президента України, про його друзів і команду, опонентів і ворогів - аналітична розповідь польської журналістки.

Формат заходу – офлайн (Зала 1).

Журналісти зможуть поставити запитання офлайн (Зала 1) та в чаті трансляції на YouTube.

Прохання прибувати за пів години до заходу.

Акредитація представників ЗМІ здійснюватиметься перед заходом в агентстві.

Захід транслюватиметься на YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/c/UkrinformTV

Адреса Укрінформу: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16.

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. У разі демонстрації ролика в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

Читайте Пресцентр Укрінформу в Telegram: https://t.me/presscenter_ukrinform

Підсумкові матеріали:

У Києві презентували книжку польської журналістки про Зеленського

У Києві презентували книжку польської журналістки Наталії Брижко-Запур - «Я тут. Ми тут. Ми всі – це Україна. Феномен Володимира Зеленського».

Презентація видання відбулась в Медіацентрі Україна — Укрінформ.

"Міжнародна спільнота зараз дуже цікавиться Україною передусім. Ваш Президент Володимир Зеленський часто виступає, репрезентує та представляє Україну, і це такі надзвичайно емоційні, цікаві та змістовні промови та виступи. Тому, звичайно, для всіх за кордоном це - дуже цікава постать і цікаве явище, феномен, який трохи показує шлях України до, з одного боку, трагедії, якою є війна, але з другого боку, до величезного цивілізаційного прогресу", - сказала під час презентації Брижко-Запур.

Авторка зазначила, що у книжці прагнула показати польському читачеві, як так сталося, що "Україна та росія розійшлися і пішли діаметрально різними шляхами".

Брижко-Запур додала, що намагалася максимально об'єктивно описати всі процеси, тому в книжці згадується і про критиків Зеленського, і про його помилки.

Книжку видано українською мовою видавничим центром «Академія».

Керівник проєктів центру «Академія» Василь Теремко зазначив, що дана книга має багато філософських поглядів на те, що відбувається в росії, що відбувалося і відбувається в Україні.

"Коли я дізнався, що є така книжка, що є така можливість цю книжку видати, я подумав, що наші польські сусіди дають нам урок оперативної реакції на події. Я подумав, що у видавництві спрацював журналістський рефлекс. Я не знав, яка можу бути книжка на цю тему, якщо пройшло ще так мало часу від початку війни. І ще не читаючи її, я створив в своїй уяві такий емоційний образ. Я її тричі читав... І часто думав, що таку книжку не напише журналіст, не напише історик, не напише філософ історії, а напише автор, в якому поєднані всі ці три якості", - сказав Теремко.

Наталя Брижко-Запур - польська журналістка, перекладачка та дипломатка. Вона взялася досліджувати феномен Президента Зеленського тому, що добре розуміється у питаннях історії Польщі та України, боротьби двох країн-сусідів за європейські цінності, а також у політичних рухах та персоналіях.

Набувши неоціненного досвіду в 1980-х роках в антикомуністичному опозиційному русі, Наталя Брижко-Запур понад 30 років присвятила себе журналістиці, згодом – дипломатії. На початку 2000-х була радницею в Посольстві Республіка Польща у Києві.

Відео:

Video:

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-