Презентація книги Зиновія Кулика

Презентація книги Зиновія Кулика "Орел"

Укрінформ
20 березня, 15:00 - презентація книги Зиновія Кулика "Орел".

Організатор: Зиновій Кулик. 

Спікер:  Зиновій Кулик - автор збірки “Орел”. 

Коротко. Книга "Орел" – це збірка детективних оповідань про професійного гандболіста Теодора Тарлеченка, який відомий серед однокомандників та уболівальників, як «Орел». Книга складається з п'яти оповідань. 

Зиновій Кулик – ведучий спортивного ютуб-каналу, гравець Київської Аматорської баскетбольної ліги. Це перший літературний доробок студента філософського факультету КНУ ім. Тараса Шевченка  Зиновія Кулика.

Формат заходу – офлайн (Зала 2).

Журналісти зможуть поставити питання офлайн (Зала 2).

Прохання до журналістів прибувати за пів години до заходу.

Акредитація представників ЗМІ: anna@ukrinform.com

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/c/UkrinformTV

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

Читайте Пресцентр Укрінформу в Telegram: https://t.me/presscenter_ukrinform

Підсумкові матеріали:

У Києві презентували детективну збірку студента Зиновія Кулика «Орел»

У столиці відбулась презентація збірки детективних оповідань «Орел» Зиновія Кулика - 17-річного студента КНУ ім. Тараса Шевченка.

Презентація відбулась 20 березня в Укрінформі.

Книга «Орел» - це збірка детективних оповідань про професійного гандболіста Теодора Тарлеченка, відомого серед його однокомандників та уболівальників як «Орел».

Автор цієї книги - 17-річний студент Зиновій Кулик, який навчається на філософському факультеті КНУ імені Тараса Шевченка - звичайний юний українець, любитель детективних історій, ведучий спортивного ютуб-каналу, гравець Київської аматорської баскетбольної ліги (АБЛ). Це його перший літературний доробок.

Сюжет оповідань розповідає, що головний герой по завершенню своєї спортивної кар'єри перебував у роздумах щодо майбутнього, але одного вечора його роздуми перериває поліція, яка влаштовує йому допит у зв'язку з убивством одного українського бізнесмена. Непричетність до цієї справи була швидко доведена, але він вже не міг просто все залишити, тому активно долучився допомагати своїм новим знайомим-поліцейським, які згодом стають його добрими друзями.

«Я зробив головного героя Теодора саме воротарем. Як на мене, це недооцінена позиція. І це один із тих моментів, які показує книга – є та робота, яку не хочеться комусь виконувати, хочеться робити щось простіше, але її має хтось робити. Щоб команда могла забивати, хтось має стояти позаду і теж відбивати. Так само і в житті: для того, щоб хтось робив щось попереду, хтось має дивитися, щоб ззаду теж було все добре», - сказав Кулик.

Автор зазначив, що у збірці є багато справжніх будівель та місць Києва, наприклад, в'язниця НКВС, Голосіївський район, готелі, де часто відбуваються події тощо.

«До цього я додаю щось своє, щоб трохи заплутати читача і самому закрутити сценарій. Я люблю почуватися близько якоїсь локації, точки, вулиці, але при тому не всі з них можуть передати бажання, котрі я хотів висловити у своїй книзі», - зауважив Кулик.

Книга писалася ще до початку широкомасштабної війни, у мирному Києві, тож її герой, його родина, товариші і колеги ще не долучилися до тероборони, пошуків диверсантів, переслідування колаборантів тощо.

«Орел» та його колеги близькі та зрозумілі нам – з ними читач може перетнутися будь де – у ранковому тролейбусі, кав’ярні, супермаркеті чи навіть у під’їзді власного будинку.

Збірка складається з 5 оповідань і призначена для читачів будь якого віку – її може читати як третьокласник після уроків, так його батьки після насиченого робочого дня.

«Рішення про кількість оповідань було прийнято не одразу. Спочатку я написав перше оповідання. Загорівся цим. Потім пішло написання другого. Після цього я вирішив, що напишу 5 таких оповідань, де зможу викласти повноцінну історію «Орла», яку людям було б цікаво почитати і посміхнутись. Для мене головне, щоб книга приносила посмішку на обличчя читача», - підкреслив автор.

Тираж книги для початку невеличкий – 100 примірників. Її можна купити в магазинах «Академкнига» та «Наукова думка». Крім того, команда автора зараз домовляється про співпрацю з компанією «Буклінг». Ціна книги від 150 до 190 гривень.

Відео:

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-