Презентація  грантової програми «Культура. Регіони» на 2023 рік

Презентація грантової програми «Культура. Регіони» на 2023 рік

Укрінформ

1 лютого о 10:00 відбудеться презентація оновленої грантової програми «Культура. Регіони» на 2023 рік. 

Організатор:  Український культурний фонд.

Учасники: Рефат Чубаров - голова Меджлісу кримськотатарського народу; Владислав Берковський - виконавчий директор Українського культурного фонду; Дмитро Рекеда - заступник начальника відділу комунікацій та зв'язків з громадськістю Українського культурного фонду, модератор. 

Коротко. Під час заходу буде презентовано грантову програму для збереження та популяризації історії та культури корінних народів Криму, Приазов'я та Причорномор'я України. 

Довідково. Для збереження регіонального культурного розмаїття Український культурний фонд спільно з Меджлісом кримськотатарського народу розробили новий ЛОТ «Культура корінних народів та унікальні етнічні культури Приазов'я і Причорномор'я». 

Мета ЛОТу - привернути увагу світової спільноти до анексії Криму та до регіонів, які постраждали від російської агресії, підтримати ідеї культурно-мистецьких проєктів, що спрямовані на актуалізацію проблем збереження, розвитку і промоції культури народів Криму та унікальних етнічних культур Приазов'я та Причорномор'я, які перебувають у загрозливому стані. 

Формат заходу – офлайн (Зала 2).

Журналісти зможуть поставити питання офлайн (Зала 2).

Прохання до журналістів прибувати за пів години до заходу.

Акредитація  представників ЗМІ за посиланням: https://forms.gle/B5hnzobPsTYjWmTs9

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/c/UkrinformTV

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

Читайте Пресцентр Укрінформу в Telegram: https://t.me/presscenter_ukrinform

Відео:

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-