Освітній фронт. Вплив війни на освітян

Освітній фронт. Вплив війни на освітян

Укрінформ

27 січня о 10:20 відбудеться пресконференція та публічне обговорення дослідження впливу війни на освітні процеси на тему: «Освітній фронт. Вплив війни на освітян».

Організатор: Освітня фундація GoGlobal.

Учасники: Сергій Бабак - голова Комітету Верховної Ради України з питань освіти; Євгенія Близнюк - засновниця та директорка компаній Corestone Group та Gradus Research; Анна Новосад - cпівзасновниця благодійного фонду savED, міністерка освіти і науки України (2019-2020); Андрій Голютяк - директор Маріупольського міського ліцею (ТВС); Тетяна Вакуленко - заступниця директора Українського центру оцінювання якості освіти; Валерія Палій - президентка Національної психологічної асоціації (ТВС); Оксана Матяш - директорка Teach for Ukraine; Тетяна Коврига - директорка освітньої фундації GoGlobal; Любов Залюбовська - керівниця освітніх програм GoGlobal; представник Міністерства освіти і науки України.

Модераторка: Оксана Нечипоренко - співзасновниця GoGlobal.

Коротко. 58% опитаних освітян фіксують появу стресу чи психологічної травми в учнів після початку повномасштабної війни, що проявляється через тривожність та стурбованість дітей, відсутність мотивації до навчання.

54% вчителів стикнулись з професійним вигоранням, а 46% педагогів визначили психологічну підтримку потребою номер один для власної школи.

Як подолати виклики, які постали перед українськими вчителями та школярами, обговоримо під час пресконференії та публічної дискусії за участі самих освітян, експертів, представників профільних держорганів.

Довідково. Захід організовано освітньою фундацією GoGlobal (ГО «ГО ГЛОБАЛ») у рамках проєкту «Термінова підтримка ЄС для громадянського суспільства», що впроваджується ІСАР Єднання за фінансової підтримки Європейського Союзу. Його зміст є виключною відповідальністю GoGlobal і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу. Дослідження проведене дослідницькою компанією "Градус".

GoGlobal – освітня фундація, яка генерує, пілотує та масштабує проєкти для вчителів, школярів та молоді.

Додаткова інформація за тел.: 050-100-31-98 (Аліса Коник, pr-менеджер GoGlobal).

Формат заходу – офлайн (Зала 2) + онлайн-включення.

Журналісти зможуть поставити питання офлайн (Зала 2).

Прохання до журналістів прибувати за пів години до заходу.

Акредитація представників ЗМІ: https://forms.gle/VZ8GGCJi4DCsZp777

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/c/UkrinformTV

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

Читайте Пресцентр Укрінформу в Telegram: https://t.me/presscenter_ukrinform

Відео:

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-