Діяльність Світового Конґресу Українців з початку повномасштабного вторгнення рф: допомога ЗСУ

Діяльність Світового Конґресу Українців з початку повномасштабного вторгнення рф: допомога ЗСУ

Укрінформ
20 грудня, 14:30 - брифінг на тему: «Діяльність Світового Конґресу Українців з початку повномасштабного вторгнення рф: допомога ЗСУ».

Організатори: Медіацентр Україна — Укрінформ.

Спікер: Павло Ґрод - президент Світового Конґресу Українців (онлайн).

Формат заходу – офлайн (Зала 1) + оналайн-включення.

Журналісти зможуть поставити питання офлайн (Зала 1) та в чаті трансляції на YouTube.

Прохання до журналістів прибувати за пів години до заходу.

Акредитація представників ЗМІ здійснюватиметься перед заходом в агентстві.

Захід транслюватиметься на YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/c/UkrinformTV

Адреса Укрінформу: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16.

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

Підсумкові матеріали:

СКУ зібрав через United with Ukraine 40 млн дол. для захисників України

Президент Світового конгресу українців Павло Грод повідомив, що через платформу United with Ukraine за останні 10 місяців вдалося зібрати 40 мільйонів доларів, які вже майже всі передали на обладнання і спорядження для захисників України.

По це він розповів під час брифінгу в Укрінформі на тему: «Діяльність Світового конгресу українців з початку повномасштабного вторгнення рф: допомога ЗСУ».

“Найбільше СКУ звертає увагу на підтримку захисників України. І тому ми розпочали з початку війни кампанію United with Ukraine. І за ці останні 10 місяців ми назбирали 40 мільйонів доларів і вже майже все ми передали в обладнання і спорядження для захисників України”, - сказав Грод. 

За його словами, на кожному етапі потреби та запити змінюються.

"Спочатку ми почули прямо від тероборони, що їм потрібні були бронежилети, каски. І ми саме відгукнулися, десятки тисяч ми тих закуповували та надсилали організовано через структуру тероборони. Тоді ми зрозуміли, що потрібні були такі речі, як комунікаційної системи, треба було генератори, треба було інші речі, як, наприклад, дрони для наших захисників. І щойно ми повернулися з візиту в Україні, де ми насамперед передали великий пакет цього спорядження", - розповів президент СКУ. 

Читайте також: Президент СКУ отримав орден за підтримку України та волонтерську діяльність

Також, за його словами, делегація СКУ хотіла поспілкуватися і як з провідниками військового сектору, так і з рядовими військовими та волонтерами, щоб почути, які в них є потреби сьогодні, щоб діаспора могла далі продовжувати цю збірку фондів для підтримки захисників України.

Нагадаємо, в Україні перебувала очолювана Павлом Гродом делегація СКУ. Під час візиту він, зокрема, обговорив із заступницею міністра оборони України Ганною Маляр подальшу співпрацю між СКУ та міністерством. Також він зустрівся з генерал-майором Ігорем Танцюрою – командувачем Сил територіальної оборони України Збройних сил України.

Відео:

Video:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-