Брифінг Марини Байдюк, президента United Help Ukraine.

Брифінг Марини Байдюк, президента United Help Ukraine.

Укрінформ
14 грудня, 14:30 -  брифінг Марини Байдюк, президента United Help Ukraine.

Організатори: Медіацентр Україна — Укрінформ.

Спікер: Марина Байдюк - президент United Help Ukraine (США).

Ключові теми:

  •  діяльність однієї з двох найбільших українських благодійних ініціатив у США;
  • адвокація інтересів України у Вашингтоні;
  • гуманітарна допомога Україні з початку повномасштабного вторгнення.

Формат заходу – офлайн (Зала 1).

Журналісти зможуть поставити питання офлайн (Зала 1) та в чаті трансляції на YouTube.

Прохання до журналістів прибувати за пів години до заходу.

Акредитація представників ЗМІ здійснюватиметься перед заходом в агентстві.

Захід транслюватиметься на YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/c/UkrinformTV

Адреса Укрінформу: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16.

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

Підсумкові матеріали: 

United Help Ukraine від початку повномасштабного вторгнення надала Україні допомогу на понад 40 млн доларів

Одна з найбільших українських благодійних ініціатив у США United Help Ukraine від початку повномасштабного вторгнення надала Україні допомогу на загальну суму понад 40 млн доларів.

Про це повідомила президент United Help Ukraine Марина Байдюк на брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ.

Вона розповіла, що United Help Ukraine - одна з найбільших благодійних організацій США, які опікуються допомогою Україні.

"Організація виникла у 2014 році, але після початку повномасштабного вторгнення виросла в рази. Якщо вісім років ми надавали якусь точкову допомогу, то за останні дев'ять-десять місяців наша організація надала допомогу на понад 40 млн доларів,", - сказала Байдюк.

Очільниця United Help Ukraine розповіла, що донати надходили від пересічних американців, у тому числі дітей, а також від державних і недержавних структур США. За її словами, інколи в організації отримували чеки на 15 доларів, а були й на 1 млн доларів. United Help Ukraine отримував також матеріальну допомогу.

"Наприклад, штат Меріленд надав нам допомогу на 5,5 млн доларів, яка включала медичне обладнання, а губернатор штату Вірджинія надав спорядження для пожежників", - поінформувала Байдюк.

Вона розповіла, що організація на отримані кошти реалізує три великі програми допомоги: українським захисникам, для яких закуповує спорядження, закуповує медобладнання для лікарень у різних регіонах України і надає гуманітарну допомогу продуктовими та гігієнічними наборами мешканцям деокупованих територій.

Відповідаючи на запитання, президентка United Help Ukraine зазначила, що наразі організація зосереджується на допомозі в енергетичній сфері, зокрема закупівлі генераторів, та зв'язку.

Вона повідомила, що у березні організація разом з двома партнерськими організаціями закупила 288 Starlink, які у жовтні вже працювали у різних регіонах України.

"Ми розуміємо, що 288 Starlink - це замало, тому наш наступний проєкт - фінансово підтримувати сервіс тих, які вже є, тобто оплачувати зв'язок. Окрім того, наші три організації ведуть переговори, щоб закупити більше Starlink та генераторів для "пунктів незламності" і продовжувати сервіс усіх Starlink стільки, скільки це буде потрібно", - зазначила Байдюк.

Як повідомляв Укрінформ, 5 травня Президент Володимир Зеленський оголосив, що Україна запускає глобальну ініціативу United24. Перша її складова – онлайн-платформа для збору коштів на підтримку України. За сім місяців фандрейзинговій платформі United24 громадяни 110 країн світу задонатили понад 237 мільйонів доларів .

Відео:

Video:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-