Офіційне оголошення переможців Всеукраїнського проєкту «Мішечок» 

Офіційне оголошення переможців Всеукраїнського проєкту «Мішечок» 

Укрінформ
2 грудня, 14:30 - пресконференція з нагоди завершення Всеукраїнського проєкту «Мішечок».

Організатор: Всеукраїнський молодіжний рух Let`s do it Ukraine.

Учасники: Юлія Мархель – лідерка Всеукраїнського молодіжного руху Let`s do it Ukraine; Ірина Баннікова – головний спеціаліст відділу екологічної безпеки Департаменту з питань управління відходами та екологічної безпеки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України; Слава Соломка – амбасадор проєкту, ведучий каналу «КИЇВ».

Коротко. Учасники заходу оприлюднять результати та оголосять переможців Всеукраїнського проєкту «Мішечок», а також представлять найкращі фото та відео робіт конкурсантів.

Організатор проєкту - Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» за підтримки генерального партнера – компанії PepsiCo Україна.

Формат заходу – офлайн (Зала 2).

Журналісти зможуть поставити питання офлайн (Зала 2).

Прохання до журналістів прибувати за пів години до заходу.

Акредитація представників ЗМІ за тел.: 066 444 51 43, e-mail: press@letsdoitukraine.org (Анастасія Кошуба).

Акредитація триватиме до 14:00 2 грудня, для підтвердження необхідно вказати ім’я, прізвище, назву видання.

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/c/UkrinformTV

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

Підсумкові матеріали:

Оголосили переможців Всеукраїнського проєкту «Мішечок»

Всеукраїнський молодіжний рух Let`s do it Ukraine оголосив переможців проєкту «Мішечок», який передбачав пошиття школами та учнівською молоддю найбільшої кількості екомішечків.

Результати конкурсу оголосила лідерка Всеукраїнського молодіжного руху Let`s do it Ukraine Юлія Мархель під час пресконференції в Укрінформі.

"Перше місце займає школа, яка минулого року зайняла друге місце. І в цьому році вони сказали - ми точно підемо до перемоги. І коли вони дізналися, що додали ще п'ять днів, то просто вражали своєю кількістю. Вітаємо з першим місцем Кіровоградську область. І принтер для сублімаційного друку їде в Первозванівський ліцей Первозванівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області", - сказала Мархель.

Вона зазначила, що школа пошила 6266 екомішечків для користування в повсякденному житті.

Друге місце зайняв Шепетівський навчально-виховний комплекс №1 Хмельницької області, він пошив 1850 мішечків. Третє місце - Центр позашкільної освіти Волинської обласної ради, який пошив 1000 мішечків. Четверте місце посів Пирятинський ліцей № 4 Полтавської області, там пошили 996 мішечків.

За словами Мархель, екомішечки потім використовують по-різному, деякі продаватимуть їх на благодійних ярмарках, деякі роздали в школі, хтось відправив їх Збройним силам України.

У проєкті взяли участь 115 шкіл з 20 областей.

Також Мархель повідомила, що Всеукраїнський проєкт "Мішечок" продовжується для столичних шкіл до кінця року. Головний приз - майстер-клас з ведучим телеканалу "Київ", актором театру та кіно Славою Соломкою.

Наступний проєкт «Мішечок» стартуватиме 25 березня 2023 року.

Організатор проєкту – Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» за підтримки генерального партнера – компанії PepsiCo Україна.

Проєкт відбувається спільно з Міжнародним молодіжним рухом «School Recycling World» в рамках реалізації довгострокового всеукраїнського проєкту «Чисті пляжі разом!» за сприяння Міністерства захисту довкілля та природних ресурсі.

Відео: 

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-