World Cheese Awards: українські сири отримали нагороди на найбільшому конкурсі в світі

World Cheese Awards: українські сири отримали нагороди на найбільшому конкурсі в світі

Укрінформ
16 листопада, 12:30 - пресконференція на тему: «За лаштунками World Cheese Awards: українські сири вперше отримали нагороди на найбільшому конкурсі в світі”.

Організатори: Ardis Group;  ProCheese.

Спікери: Віктор Шуткевич - координатор проєктів з економічного розвитку Посольства Швейцарії в Україні; Ірина Висоцька -  координаторка компонента «Молочний сектор» швейцарсько-української програми Quality Food Trade Program; Джон Фарранд - генеральний директор WСA (онлайн); Наталія Пальчак -  власниця сироварні з Франківщини, яка отримала Super Gold нагороду, увійша в топ-100 сирів світу по версії WCA; Дмитро Чернов - СЕО Ardis Group (онлайн); Оксана Чернова - Super Gold суддя WСA, експертка із сирів ProCheese; Наталія Кагадій - директорка спільноти ProCheese в Ardis Group, модератор.

Довідково. 13 українських сирів отримали  нагороди на найбільшому в світі сирному конкурсі World Cheese Awards.  Всього було представлено 4434 сири з 42 країн світу. 

Після заходу відбудеться дегустація сирів-фіналістів.

Формат заходу – офлайн (Зала 2) + оналайн-включення.

Журналісти зможуть поставити питання офлайн (Зала 2).

Прохання до журналістів прибувати за пів години до заходу.

Акредитація тільки для  представників ЗМІ: a.rubtsova@procheese.ua 

Акредитація триватиме до 12:00 16 листопада, для підтвердження необхідно вказати ім’я, прізвище, назву видання.

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/c/UkrinformTV

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

Підсумкові матеріали:

Українські сировари вперше отримали нагороди конкурсу World Cheese Awards

Українські виробники сиру у 2022 році вперше взяли участь та отримали нагороди на міжнародному конкурсі World Cheese Awards.

Про це розповіла Super Gold суддя World Cheese Awards, експертка із сирів ProCheese Оксана Чернова під час пресконференції в Укрінформі.

"World Cheese Awards існує 34 роки, і цього року ми вперше увійшли в нього як учасники з нашими українськими сирами", - сказала експертка.

Вона зазначила, що на конкурсі цього року було представлено 39 сирів з України, з них 13 - отримали нагороди. Один сир отримав найвищу відзнаку - Super Gold нагороду і увійшов до сотні найкращих сирів світу за версією World Cheese Awards. Виробником цього сиру є маленька сироварня на Івано-Франківщині.

Експертка розповіла, що загалом на цьогорічному конкурсі було представлено понад 4,4 тис. сирів із 42 країн світу. Оцінювали сири 250 суддів з різних країн.

Участь українських виробників у заході відбулась за підтримки швейцарсько-української програми Quality Food Trade Program.

Координаторка компонента «молочний сектор» цієї програми Ірина Висоцька додала, що основними учасниками конкурсу стали мікро- та малі виробники сиру. За її словами, для Quality Food Trade Program є важливим розвиток та підтримка саме мікро- та малого підприємництва у регіонах України.

Директорка спільноти ProCheese в Ardis Group Наталія Кагадій зауважила, що підготовка до участі в конкурсі тривала чотири роки. Зокрема, для цього в Україні у 2021 році було проведено національний конкурс ProCheese Awards для всіх вітчизняних сироварів.

За словами Кагадій, World Cheese Awards у 2022 році мав відбутися в Україні, але через війну місце проведення конкурсу було перенесено до Великої Британії. Організатори конкурсу планують провести його у Києві після завершення війни.

Відео:

Video:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-