Про легалізацію медичного канабісу в Україні

Про легалізацію медичного канабісу в Україні

Укрінформ

29 вересня о 18:00 відбудеться круглий стіл щодо легалізації медичного канабісу в Україні.

Організатор: Українська асоціація медичного канабісу (УАМК).

Спікери: Михайло Радуцький – голова Комітету ВРУ з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування; Олександр Комаріда – перший заступник міністра охорони здоров’я України; Віктор Досенко – завідувач відділу загальної та молекулярної патофізіології Інституту фізіології імені О. О. Богомольця НАН України; Іларіон Ярошенко – доцент кафедри військової фармації Української військово-медичної академії; Андрій Гардашніков – лікар-онколог КНП «Обласний клінічний онкологічний центр Кіровоградської обласної ради»; Віталій Усенко – науковий радник «Фармак», член Української медичної експертної спільноти.

В обговоренні також братимуть участь голови Комітетів та депутати Верховної Ради України, експерти та представники провідних фармацевтичних компаній. 

Модератор: Геннадій Шабас – голова Української асоціації медичного канабісу.

Коротко. Як зазначають організатори, з кожним днем Україна стає все ближчою до принципів ЄС, де в основу покладені інтереси громадян. Однією з пріоритетних галузей для населення є охорона здоров’я, де на національному рівні давно назріло питання легалізації медичного канабісу. Понад 50 країн, в тому числі країни із суворим правовим регулюванням, вже давно легалізували канабіс заради своїх пацієнтів.

В Україні дане питання обговорюється депутатами ВРУ понад два роки. Вже не вперше реєструється відповідний законопроєкт. Канабіс може допомогти знизити біль онкохворим українцям, чи хворим на епілепсію, хворобу Альцгеймера, розсіяний склероз або посттравматичний синдром.

Питання стало нагальним і через стан громадян, спричинений війною. За даними МОЗ, близько 15 млн українців потребують психологічної підтримки, з них 3-4 млн саме медикаментозним лікуванням.

Під час заходу експерти обговорять, що передбачає собою легалізація канабісу, а також чи потрібно це українським пацієнтам.

Формат заходу – офлайн (Зала 2).

Журналісти зможуть поставити питання офлайн (Зала 2).

Прохання до журналістів прибувати за пів години до заходу.

Акредитація представників ЗМІ: vikaandrienko.pr@gmail.com, 380685546641 (Вікторія Андрієнко, представниця УАМК).

Акредитація триватиме до 17:30 29 вересня, для підтвердження необхідно вказати ім’я, прізвище, назву видання.

Під час пресконференції працюватиме розділ «Питання-відповідь».

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

Відео:

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-