Безпекова ситуація на Харківщині, робота ДСНС у регіоні

Безпекова ситуація на Харківщині, робота ДСНС у регіоні

Укрінформ
21 вересня, 13:30 -  брифінг на тему: «Безпекова ситуація на Харківщині, робота ДСНС у регіоні».

Організатори: Медіа Центр Україна — Укрінформ.

Спікер: Роман Примуш - заступник голови ДСНС України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

Формат заходу – офлайн (Зала 1).

Журналісти зможуть поставити питання офлайн (Зала 1) та в чаті трансляції на YouTube.

Прохання до журналістів прибувати за пів години до заходу.

Акредитація представників ЗМІ здійснюватиметься перед заходом в агентстві.

Захід транслюватиметься на YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/c/%D1%83%D0%BA%D1%80%D1%96%D0%BD%D1%84%D0%BE%D1%80%D0%BC

Адреса Укрінформу: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

Підсумкові матеріали:

На деокупованих територіях Харківщини відновили роботу 9 із 16 підрозділів ДСНС

На деокупованих у вересні територіях Харківщини відновили роботу дев'ять із 16 підрозділів ДСНС, функціонування частин на постійній основі дає можливості підвищувати рівень безпеки населення та реагувати на виклики.

Про це на брифінгу в Медіацентрі Україні – Укрінформ сказав заступник голови ДСНС України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Роман Примуш.

«Ключовим завданням є відновлення роботи наших підрозділів, тому що лише функціонування їх на постійній основі дає можливість підвищувати рівень безпеки і можливість повертатися людям до нормального життя. З 16 підрозділів на окупованій території, які були знищені або пошкоджені, ми вже відновили дев'ять. Деякі потребують ремонту, і заходи ці здійснюються. Але вони вже почали працювати», - зазначив Примуш.

Деякі підрозділи, додав він, знищені настільки, що потребують фактично створення з нуля.

За даними заступника голови ДСНС, на територію Харківської області спрямовані зведені загони двох типів – для розбирання завалів (180 осіб і близько 70 одиниць техніки) та для розмінування.

Для розбирання завалів у звільнених містах, як Ізюм, який зруйнований на 80%, волонтери поки не залучаються з міркувань безпеки.

«Коли ми побачимо, що території умовно безпечні і на них можна залучати масово добровольців, ми, звичайно, цим скористаємося. Поки що тих сил, які ми направили для розбору завалів, достатньо», - сказав заступник голови ДСНС.

За даними Примуша, 70-80% спеціальної техніки рятувальників на захоплених територіях області загарбники знищили або пошкодили обстрілами, або ж вона просто зникла, тобто була вкрадена.

Як повідомлялося, завдяки контрнаступу українських військових із початку вересня звільнено 8500 кв. км території Харківщини з 388 населеними пунктами. За даними ОВА, під окупацією залишилося тільки 6% області (з 32%). Операція зі звільнення Харківщини триває.

Відео:

Video:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-