Чи займаються у Департаменті культури КМДА некультурними справами?

Чи займаються у Департаменті культури КМДА некультурними справами?

Укрінформ
19 вересня, 14:00 - пресконференція на тему: “Діяльність Департаменту культури КМДА у 2022 році: кримінальні та службові розслідування”.

Організатор: ГО “Громадський рух Почайна”.

Модератор: Аннабелла Моріна - голова ГО “Громадський рух Почайна”.

Коротко. Один із діючих очільників Департаменту культури КМДА, культурні діячі та ГР “Почайна” проінформують про кримінальні та службові розслідування в Департаменті у 2022 році, а саме про: схеми перевезення чоловіків призовного віку за кордон, розкрадання бюджетних коштів, незаконні забудови підвідомчих земель рекреаційного призначення закладами готельно-ресторанного бізнесу, схеми фінансування через залучення “мертвих душ”...

Формат заходу – офлайн (Зала 2).

Журналісти зможуть поставити питання офлайн (Зала 2).

Прохання до журналістів прибувати за пів години до заходу.

Акредитація представників ЗМІ: pressroomu@gmail.com

Акредитація триватиме до 13:30 19 вересня, для підтвердження необхідно вказати ім’я, прізвище, назву видання.

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу:  https://www.youtube.com/c/UkrinformTV  

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

Підсумкові матеріали:

Майже по кожному підприємству, яке входить до департаменту культури КМДА, є кримінальна справа - Яворовський

Заступник директора департаменту культури — начальник управління економіки та фінансів КМДА Геннадій Яворовський заявив, що майже по кожному підприємству, яке входить до Департаменту культури, є кримінальна справа.

Про це він сказав на пресконференцїі в Укрінформі.

“Щодо фінансових порушень у сфері культури, то їх просто неймовірно багато. Ми зіткнулися з десятками кримінальних проваджень. Майже по кожному підприємству, яке входить до департаменту культури, є кримінальна справа”, - сказав Яворовський.

Він нагадав, що сам працює на посаді з серпня 2021 року, цього ж року команда департаменту культури КМДА, за його словами, “під керівництвом Яни Барінової провела низку перевірок підвідомчих закладів”.

“І хочу сказати, що наша команда обрала саме антикорупційну стратегію та мала на меті зламати ті схеми, які були напрацьовані протягом останніх семи, десяти років. Ми дуже не хотіли, щоб департамент культури асоціювався з такими ганебними явищами, як встановлення ялинки, з якої почалися сумні події на початку 2014 року і так далі. Тому ми почали здійснювати відповідні перевірки”, - повідомив посадовець.

Зокрема, він розповів про проведення перевірок фінансової ревізійної діяльності КП "Київкінофільм", діяльності Малої опери в Києві тощо.

Як повідомлялося, черкаські ревізори виявили фінансових порушень на суму 3,6 млн грн у відділі освіти, культури, туризму, молоді та спорту Чигиринської міської ради.

Відео: 

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-