Шість місяців війни - як це вплинуло на довкілля

Шість місяців війни - як це вплинуло на довкілля

Укрінформ
1 вересня, 13:30 -  брифінг на тему: «Шість місяців війни - як це вплинуло на довкілля».

Організатори: Медіа Центр Україна — Укрінформ.

Спікер: Руслан Стрілець - міністр захисту довкілля та природних ресурсів України.

Теми до обговорення:

Розміри завданої шкоди довкіллю: хто веде облік, як документується.

Хто допомагає Україні протистояти цьому екоциду.

Формат заходу – офлайн (Зала 1).

Журналісти зможуть поставити питання офлайн (Зала 1) та в чаті трансляції на YouTube.

Прохання до журналістів прибувати за пів години до заходу.

Акредитація представників ЗМІ здійснюватиметься перед заходом в агентстві.

Захід транслюватиметься на YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/c/UkrinformTV

Адреса Укрінформу: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

Підсумкові матеріали:

Росіяни завдали збитків українському довкіллю на майже 1 трильйон гривень – Стрілець

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів за пів року повномасштабної війни рф проти України зафіксувало понад 2 тисячі фактів нанесення шкоди довкіллю. Сума збитків становить близько 962 млрд гривень.

Про це розповів очільник міністерства Руслан Стрілець під час брифінгу «Шість місяців війни - як це вплинуло на довкілля» в Медіацентрі Україна –Укрінформ.

«За пів року повномасштабної війни ми зафіксували більше двох тисяч випадків знищення живої природи та руйнування наших екосистем. Ми вже передали 304 матеріали правоохоронним органам, які проводять слідчі дії. Загальна суму збитків, які завдала російська федерація, складає понад 962 млрд гривень. Тобто практично 1 трлн грн», - зазначив він.

Міністр уточнив, що наразі фахівці працюють над підрахунком збитків за новими методиками з обрахування шкоди атмосферному повітрю, земельним та водним ресурсам, які дозволяють суттєво скоригувати розрахунок. Зокрема, шкода від забруднення повітря сягає майже 823 млрд, а ґрунтам та землям – перевищує понад 138 млрд.

«Спілкуючись із європейськими колегами, завжди наголошую: війна в Україні матиме наслідки не лише для нашої країни, але й всього європейського континенту. Природа не має кордонів. І сьогодні, забруднюючи повітря, водні ресурси, ґрунти в Україні росіяни за ланцюжком завдають колосальних збитків усьому світові», - додав Стрілець.

Як повідомлялось, Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) готова допомогти Україні у проєктах з повоєнного відновлення довкілля.

Відео:

Video:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-