Оперативна ситуація на Півдні та у Чорному морі

Оперативна ситуація на Півдні та у Чорному морі

Укрінформ
29 серпня, 14:00 -  брифінг на тему: “Оперативна ситуація на Півдні та у Чорному морі”.

Організатори: Медіа Центр Україна — Укрінформ.

Спікер: Наталя Гуменюк - начальник об'єднаного координаційного пресцентра сил оборони півдня України (онлайн).

Формат заходу – офлайн (Зала 1) + онлайн-включення.

Журналісти зможуть поставити питання офлайн (Зала 1) та в чаті трансляції на YouTube. 

Прохання до журналістів прибувати за пів години до заходу.

Акредитація представників ЗМІ здійснюватиметься перед заходом в агентстві.

Захід транслюватиметься на YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/c/UkrinformTV

Адреса Укрінформу: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

Підсумкові матеріали:

ОК «Південь» закликає набратись терпіння і дотримуватись тиші в питаннях наступу ЗСУ на Херсонщині

Сили ворога на Херсонщині дуже потужні, тому розслаблятись іще зарано. Про це сказала на брифінгу в Медіацентрі Україна - Укрінформ начальник об'єднаного координаційного пресцентру сил оборони півдня України Наталя Гуменюк.

«Сили ворога досить потужні, вони підтягувались туди досить давно, збирали військові резерви, техніку... Але наші попередні заходи, те, що ми називали вогневий контроль над логістикою ворога, дали свої результати. Знищені склади з боєзапасом, знищені зосередження військової техніки, знищені установки протиповітряної оборони. Це все послабило ворога безумовно. Але ми не плекаємо порожніх надій, розуміючи, що ворог досить потужний. І навіть те, що він має моральну дестабілізацію в своїх військах, може бути використано нами на нашу користь. Але розслаблятися ще зарано», - сказала Гуменюк.

За її словами, будь-яка військова операція потребує тиші, і те, що ажіотаж викликає будь-яка новина з фронту - «насправді дуже неправильно».

"Наразі в умовах інформаційної війни треба усвідомлювати, що будь-які дії, якщо навіть вони дуже надихають, мають відбутись і мати логічне завершення. Тільки тоді вони зможуть бути результативними. Тому новина є, вона всіх надихнула, тепер треба набратись терпіння і зрозуміти послідовність дій військових підрозділів", - сказала речниця.

Як повідомлялося, 109 полк «днр» відійшов зі своїх позицій на Херсонщині, а російські десантники, що були їх підтримкою, втекли з поля бою.

Українська армія тримає під вогневим контролем шляхи пересування, а також місця скупчення російських загарбників та їхньої техніки на Херсонщині.

Військові просять цивільне населення Херсонщини перебувати в укриттях

Збройні сили України закликають цивільне населення на Херсонщині евакуюватися або перебувати в укриттях.

Про це сказала на брифінгу у Медіацентрі Україна - Укрінформ начальниця об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталя Гуменюк.

«Дуже просимо цивільне населення, якщо не було або зараз немає можливості евакуюватись з тих міст, де можуть бути активні бойові дії, знайти укриття і перечекати. Розвиток подій досить потужний, ситуація динамічно змінюється», - сказала вона.

Гуменюк уточнила, що система сповіщення на окупованій території працює, сигнали повітряної тривоги лунають. Тобто, таким чином можна орієнтуватись на загрозу, додала вона.

Як повідомлялося, на Херсонському фронті ЗСУ прорвали першу лінію оборони росіян.

Українська армія тримає під вогневим контролем шляхи пересування, а також місця скупчення російських загарбників та їхньої техніки на Херсонщині.

Водночас військові закликають дотримуватися тиші в питаннях наступу ЗСУ на Херсонщині.

Відео:

Video:

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-