Ми різних національностей, але ми єдині в боротьбі за мир в Україні

Ми різних національностей, але ми єдині в боротьбі за мир в Україні

Укрінформ
31  серпня, 14:30 -  пресконференція на тему: «Ми різних національностей, але ми єдині в боротьбі за мир в Україні».

Організатори: ГО «Український Центр Діалогу та Комунікацій».

Учасники: Олег Березюк - віцепрезидент ГО «Український Центр Діалогу та Комунікацій», модератор;  шейх Емад Абу Алруб - президент ГО «Український Центр Діалогу та Комунікацій»;  Микола Поліщук  -  президент Товариства Червоного Хреста України; Ігор Лоссовський  -  заступник Голови ДЕСС.

Коротко. Учасники заходу проінформують про роботу лікарів під час воєнного стану, а саме надання медичної допомоги військовим та цивільним, які постраждали від російської агресії.

Формат заходу – офлайн (Зала 2).

Журналісти зможуть поставити питання офлайн (Зала 2).

Прохання до журналістів прибувати за пів години до заходу.

Акредитація представників ЗМІ: pressroomu@gmail.com

Акредитація триватиме до 14:00 31 серпня, для підтвердження необхідно вказати ім’я, прізвище, назву видання.

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу:  https://www.youtube.com/c/UkrinformTV  

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

Підсумкові матеріали:

ТЧХУ ініціює створення скульптури, присвяченої волонтерам

Товариство Червоного Хреста України ініціює створення у Києві скульптурної композиції, присвяченої волонтерам.

Про це президент організації Микола Поліщук повідомив на пресконференції «Ми різних національностей, але ми єдині в боротьбі за мир в Україні», передає Укрінформ.

«Наразі волонтерський рух набув напрочуд широкого розмаху. Тому Товариство Червоного Хреста України виступає ініціатором створення скульптурної композиції в Києві, яка буде присвячена волонтерам. Наразі в усій Україні близько мільйона людей, що беруть участь у волонтерському русі», - сказав Поліщук.

Він зазначив, що ця ідея була обговорена й на Раді почесних киян.

«Наразі рада почесних киян складається з 31 особи. Вони прийняли цю ідею і будуть також її підтримувати», - зауважив керівник ТЧХУ.

Як повідомлялося, у серпні Київський міський голова Віталій Кличко разом з мерами 8 європейських міст відкрив біля станції метро "Арсенальна" новий артоб'єкт, що символізує єдність Києва та Харкова.

В Україні підписали меморандум, спрямований на надання гуманітарної допомоги населенню країни

Президент ГО «Український Центр Діалогу та Комунікацій» шейх Емад Абу Алруб та президент Товариства Червоного Хреста України Микола Поліщук підписали меморандум, який спрямований на надання гуманітарної допомоги населенню країни.

Про це стало відомо під час пресконференції в Укрінформі «Ми різних національностей, але ми єдині в боротьбі за мир в Україні».

«Меморандум передбачає співробітництво шляхом об’єднання зусиль для реалізації спільних заходів, ініціатив та проєктів з надання гуманітарної допомоги вразливим категоріям населення України», - пояснив Поліщук.

За його словами, в ході об’єднання зусиль здійснюватимуться й інші активності, спрямовані на реалізацію намірів сторін, що визначені в меморандумі.

«Цей меморандум спрямований на надання гуманітарної допомоги населенню України та об’єднання наших зусиль. Він діятиме до 31 грудня 2023 року», - наголосив президент ТЧХУ.

Як повідомляв Укрінформ, міністерство охорони здоров'я отримало гуманітарну допомогу від партнерів, що включає медпрепарати та обладнання, зокрема інкубатори, апарати ЕКГ, монітори пацієнта, електрогенератори.

Відео:

 Замовити фото натисніть тут  - Фотобанк

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-